סט.פאולי רוצה להמשיך להצליח

המלצת WINNER לליגת גרמנית שנייה. בראונשוויג תארח היום את סט.פאולי החזקה. שתי הקבוצות בהרכבים חסרים

יום ראשון 28 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

 בראונשוויג תארח היום את סט.פאולי במסגרת המחזור השישי בליגה הגרמנית השנייה. בראונשוויג במקום השישי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו 1:1 מול אוהה וניצחון 3:1 מול קרלסרואהה בחוץ. היא תארח היום את סט. פאולי החזקה שניצחה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה כשהיא עם 13 נק' ורחוקה 2 נק' מהמקום הראשון, שם נמצאת פירט. השתיים נפגשו בפעם האחרונה לפני שש שנים, אז ניצחה בראונשוויג' בבית והפסידה בסט. פאולי 1:2. 

שחקני בראונשוויג, החניכים של, טורסטן לייברניכט, חזרו מפיגור במחזור האחרון והצליחו לחלץ נקודה, החניכים של לייברניכט כמעט ויצאו עם שלוש נקודות מהמשחק, אך דומיניק קומבלה החמיץ פנדל במחצית השנייה.

בראונשוויג יכולה לבסס עצמה במעלה הטבלה במידה ותנצח את סט. פאולי, אך ללא ספק זה יהיה המבחן הכי קשה של בראונשוויג מאז ההפסד 3:0 לפרנקפורט.

אנדרה שוברט, מאמנה של סט. פאולי, הצליח להתגבר על מכת הפציעות של הקבוצה, ולמרות שעלה למשחק האחרון מול דואיסבורג  כאשר חצי מההרכב הראשון חסר בגלל פציעות, שוברט הצליח להפיק את המקסימום מהחניכים שלו ולנצח 2:1.

סט. פאולי היא אחת משלושת הקבוצות היחידות בליגה שעדיין ללא הפסד, וכדי לשנות את הסטטיסטיקה הזו, בראונשוויג תצטרך לעבוד מאוד קשה.

בראונשוויג  מגיעה למשחק הזה כאשר השוער שלה, מריאן פטקוביץ, נמצא בספק. במידה ופטקוביץ לא יהיה כשיר מי שימלא את מקומו בין הקורות יהיה דניאל דאבארי. בנוסף, תחסר בראונשוויג גם את דניס דוגן, אך מי שיחזור לסגל הוא מתיאס הן.

מנגד, סט פאולי מגיעה גם למשחק הזה, כמו למשחק הקודם, כאשר שבעה משחקני ההרכב הראשון עדיין פצועים, מי שיעמוד לרשותו של שוברט יהיה סבסטיאן שחטן שחוזר מהשעייה.

בעשרת המפגשים שהיו בעבר בין הקבוצות, יצאה סט. פאולי כשידה על העליונה עם חמישה נצחונות, בראונשוויג עם ארבעה ניצחון.

משחק מס. 5 - בראונשוויג - סט. פאולי - 2 (יחס 2.40)

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק