פאר בשמינית גמר הזוגות

טניס: שחר פאר ובת זוגתה וניה קינג האמריקנית עלו לשמינית גמר טורניר הזוגות של האינדיאן וולס הלילה לאחר ניצחון בשתי מערכות 2:6, 6:7 על ברמונד הצרפתיה וסוגיאמה היפנית

יום ראשון 11 מרץ 2007
מערכת TELESPORT
המחבט מספר 1 של ישראל, שחר פאר ממשיכה להציג יכולת טובה בפתיחת עונת 2007 והפעם בטורניר אינדיאן וולס בארה"ב. לאחר ששלשום עלתה פאר לשמינית הגמר בטורניר היחידות הצליחה הישראלית להתברג לשמינית הגמר גם בטורניר הזוגות יחד עם בת זוגתה, וניה קינג המקומית. השתיים שמשחקות יחדיו לראשונה גברו הלילה בסיבוב הראשון של התחרות על הצמד הצרפתי - יפני אותו מרכיבות סוורין ברמונד ואי סוגיאמה 2:6, 6:7.

פאר וקינג בוודאי חשבו כי מדובר בתהתמודדות קלה לאחר המערכה הראשונה בה שברו את ההגשות של הזוג מולן פעמיים בכדי לנצח בקלילות, 2:6.

אך משהו קרה לצמד במערכה השנייה בה הפגינו יכולת ירודה מאד. זה החל במשחקון השלישי בו הצליחו ברמונד וסוגיאמה לשבור את הצמד הישראלי - אמריקני ונמשך עד לפיגור של 4:1 ואף 5:2.

במצב של 5:2 הייתה לברמונד וסוגיאמה הזדמנות להשוות את המשחק כשהן מגישות את המשחקון השמיני של המערכה. אך שבירה טובה של ההגשה של הצמד הביאו לקיצוץ הפיגור של פאר את קינג ל-5:3. מכאן הצליחו השתיים לסגור את הפער ולא נשברו גם במצב של פיגור 6:5 בכדי להשוות את התוצאה ל-6:6 וללכת לשובר שוויון. פאר וקינג פיגרו בשובר שוויון 2:0 אך הצליחו לנצח שבע נקודות רצופות בכדי לזכות בניצחון במערכה ובמשחק כולו. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק