משחקות בצליעה

המלצת WINNER לאפרטורה: ארגנטינוס ג'וניורס ואינדפנדיינטה פתחו את העונה ביכולת הרחוקה מאוד מהציפיות. הערב אחת מהן יכולה לנצח ואולי לצאת לדרך חדשה

יום ראשון 28 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

אמיליו הרננדז חוזר לארגנטינוס ג'וניורס אחרי השעייה. גם ג'רמן בסואלדו שהתאושש מפציעה כשיר למשחק. לעומת זאת, ג'יג'י מוראלס שהבקיע בהפסד האחרון שלה הקבוצה 1-3 לסן לורנצו נמצא בספק למשחק בגלל פציעה.

פקונדו פרה חזר להרכב אידנדפנדיינטה בניצחון בשבוע שעבר 0-1 על אסטודיאנטס, ואילו היליו נבארו חוזר במשחק הנוכחי לשער הקבוצה. אדריאן אגרצ'ה שספג כרטיס אדום מול אסטודיאנטס לא ישחק הלילה בקבוצה. ביום רביעי בקופה סוד אמריקה אינדפנדיינטה הפסידה 1-3 לאינטרנסיונל הברזילאית, והודחה מהמשחקים.

שתי הקבוצות הללו פתחו את הליגה בצליעה. אינדפנדיינטה היתה עם הראש בקופה סוד אמריקה, ואילו ארגנטינוס החלה להיראות טוב במחצית השניה של המשחק האחרון מול סן לורנצו שכאמור נגמר בהפסד בשיעור 1-3. אינדפנדיינטה אמנם ניצחה את אסטודיאנטס 1-0 אבל מאמנה אנטוניו מוחמד אמר בסיום: "היה לנו הרבה מזל ולא הגיע לנו לנצח".

בסך הכול המשחק הלילה הוא בין שתי קבוצות שעוד לא משחקות טוב וההערכה היא שהמשחק יסתיים ללא הכרעה.  בעשרת המשחקים האחרונים בין שתי הקבוצות ארגנטינוס ניצחה פעמיים, אינדפנדיינטה ניצחה שניים ושאר המשחקים הסתיימו בתיקו, רובם 0-0.

 משחק 151: ארגנטינוס ג'וניורס - אינדפנדיינטה. ההימור: X

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק