גאידמק יפגש עם שפיגל

הבעלים של בית"ר ירושלים צפוי למנות את ےיורא שפיגל למנג'ר המקצועי של הקבוצה בימים הקרובים. גאידמק קבע פגישה לתחילת שבוע הבא אליה הוזמן גם יוסי מזרחי

יום ראשון 20 מאי 2007
אשר גולדברג

ארקדי גאידמק, הבעלים של בית"ר ירושלים, אמור להיפגש בתוך זמן קצר עם גיורא שפיגל, האיש שהומלץ לתפקיד המנג'ר המקצועי של בית"ר ירושלים ע"י היו"ר אלי ארזי.

גאידמק אמר היום: "נכון להערבĠאין שום החלטות, בקרוב מאוד אפגש עם גיורא שפיגל, אכיר אותו, ואז נראה איך מתקדמים, נכון לעכשיו אין עדיין החלטה בנושא המאמן ובכל תפקיד אחר בבית"ר ירושלים".

בתשובה לשאלה בנושא מאמן הכושר, טיבריוס דראו, הבהיר גאידמק: "אין סיבה שדראו̠לא ימשיך, אני הבאתי אותו, כל אחד יכול לנחש מה שהוא רוצה, זו מדינה חופשית, הכול יהיה מוחלט מיד בתום העונה, כאשר ההכנות כבר נמצאות בפתח".

בצהריים נערכה פגישה גאידמק ליו"ר, אלי ארזי, בנושא ההיערכות של המועדון למוקדמות ליגת האלופות ולעו۠ה הבאה. 

ארזי, דיבר על הבאתו של גיורא שפיגל לתפקיד מקצועי -ניהולי והציע לפנות ללואיס פרננדס ובמקביל לא לפסול את נושא הישארותו של יוסי מזרחי. 

גאידמק שמע בעיקר את ארזי והבהיר לו כי עליו להתאזר בסבלנות עד יום ראשון הבא, סәום עונת הכדורגל הנוכחית ורק לאחר מכן הוא יודיע על ההחלטה שלו בנושא השינויים הכללים בצוות המקצועי ובמועדון בכלל.

ארזי, שביקש לבחון מחדש את נושא יוסי מזרחי, התבקש להביא לפגישה בשבוע הבא את המאמן שהודיע כי הוא אינו מתכוון להישאר עונה נӕספת לנוכח אי האמון בו.

גאידמק ממשיך לטעון כי מעולם לא פגש את גיורא שפיגל ולא דיבר איתו. אם גאידמק יפתיע במינויו של מאמן זר בעל שם עולמי, שפיגל ישמש כיועץ לארזי. במידה ולא יצליח להביא מאמן זר, יסכים ככל הנראה גאידמק למינויו של שפיגל כסמכות עליەנה. 

שפיגל עצמו מעדיף לראות לצידו מאמן ישראלי. שפיגל רצה את משה סיני, אבל איחר את המועד, כיוון שהאחרון כבר חתם בבני-יהודה.

מבין המאמנים הישראלים, המועמד המוביל כרגע הוא אלי אוחנה, שנראה כי גאידמק מוכן להודות בטעותו מלפני שנתיים.

יוסי מזרחי סירב לבקשת הקפטן, איציק קורנפיין, ושאר שחקני הקבוצה, להישאר במועדון ולא לעזוב על אף הבעת אי האמון של גאידמק בו.

צילומים: יותם רונן

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק