3 המלצות WINNER לליגות בסקנדינביה

משחקי יום ראשון כבר כמעט תמו. כמידי יום אנו מעניקים מספר רב של המלצות ווינר ולפניכם שלוש המלצות ווינר למשחקי הכדורגל בצפון הרחוק והקריר של אירופה

יום שני 29 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

לקראת יום שני, אנחנו מעניקים שלוש המלצות WINNER למשחקי הליגות בסקנדינביה.

 משחק מס. 167 - מיפה 47 - יארו

מיפה מדורגת במקום השביעי בטבלת הליגה הפינית אחרי 21 משחקים,  כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון 2:1 על וי.פי.אס במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי הפסד לקופס החלשה ותיקו מול טי.פי.אס. היא תארח היום את יארו שמדורגת במקום התשיעי בטבלה. 

יארו מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף, 2:2 מול הונקה בבית ו-3:3 מול יבסקילה החזקה בחוץ. לפני כן הביסה הקבוצה 4:0 את מרייהאמן בבית. בסיבוב הקודם ניצחה מיפה בקלות בתוצאה 5:1 ביארו. למרות שהאורחת מגיעה למשחק היום בכושר כיבוש מצויין ובסך הכל בכושר לא רע ,לדעתנו,  מיפה תמשיך את היכולת מהמחזור האחרון. ההימור: 1

משחק מס. 182 - בראג - לנדסקרונה

שתי הקבוצות מדורגות בחלק התחתון של הטבלה בליגה השבדית אחרי 21 מחזורים. בראג במקום ה-13 כשלמשחק היום היא מגיעה אחרי שני הפסדים בשלושת המשחקים האחרונים שלה, שניהם בבית. היא לא ניצחה במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה, במהלכם היא הפסידה בארבעה משחקים ומסיימת בחמישה משחקים בתיקו. לנדסקרונה מהצד השני מדורגת במקום ה-14 בטבלה עם נקודה אחת פחות מאשר בראג כשהיא דווקא בכושר טוב יותר, אחרי שני ניצחונות במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה ועם הפסד אחד במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. 

בסיבוב הקודם ניצחה בראג 2:1 בלנדסקרונה. גם בעונה שעברה היא ניצחה אותה במשחק בסיבוב השני בינהם. הפעם אנו מהמרים שלנדסקרונה לא תפסיד. לדעתנו היא בכושר טוב יותר מבראג ואנו מהמרים על חלוקת נקודות. ההימור: איקס.

משחק מס. 188 - קפלאביק – פאלקיר

קלאביק מדורגת במקום השמיני בטבלת הליגה האיסלנדית בסיום המחזור ה-16,  כשהיא מגיעה למשחק היום בכושר גרוע. היא הפסידה בשלושת המשחקים האחרונים שלה בליגה כשבסך הכל היא אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. 

קפלאביק תארח היום את פאלקיר שמדורגת במקום השביעי (עם משחק עודף) בטבלה כשגם זו לא בכושר טוב. היא הפסידה בשלושה משחקים במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה, והיא עם ניצחון אחד בלבד במהלך תשעת המחזורים האחרונים. מאזן הבית של קפלאביק עומד על 3:1:3 בעוד שפאלקיר בחוץ עם מאזן של 3:2:3. בסיבוב הקודם ניצחה פאלקיר בבית בתוצאה 2:1. לאור היכולת החלשה שלה, אנו לא חושבים שהיא תוכל לשחזר את המשחק מהסיבוב הראשון. מה שכן, קלפאביק ניצחה את פאלקיר בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים בינהם. 
ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק