אחרי ריאל, גם ברצלונה רוצה לחגוג

המלצת WINNER לליגת הספרדית. אלופת ספרד תפתח הערב את העונה במשחק מול ויאריאל. אחרי שריאל כבשה שישייה, החניכים של פפ גווארדיולה רוצים לכבוש לא מעט שערים

יום שני 29 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

 אחרי שניצחה את ריאל מדריד בסופר קאפ הספרדי, אחרי שהביסה 5:0 את נאפולי במשחק ידידות ואחרי שניצחה 2:0 את פורטו בסופר קאפ האירופי, ברצלונה חוזרת לליגה הספרדית שם היא רוצה להגן על התואר שלה.

ברצלונה תפתח את העונה החדשה במשחק מול ויאריאל, קבוצה שהייתה חזקה מאוד בעונה שעברה, שסיימה במקום הרביעי וגם הבטיחה את השתתפות הבליגת האלופות כשהדיחה את אודנסה הדנית. היה זה אחרי שהפסידה לה 1:0 בדנמרק, והביסה אותה בבית, בספרד 0:3.

ויאריאל התחזקה בקיץ האחרון בזפאטה הקולומביאני שהגיע מאודינזה ובקאמונאס שהגיע מאוסאסונה. הקבוצה מכרה את קאזורלה למלאגה, אלטידור עבר לאלקמאר ההולנדית ומאטילה חתם בבטיס.

שני משחקים היו בין השתיים בעונה שעברה. ברצלונה ניצחה בקאמפ נואו 1:3 מצמד של מסי ואחד של וייה. כשבויאריאל ניצחה שוב ברצלונה משער יחיד של ג'רארד פיקה. ויאריאל ניצחה את ברצלונה רק פעם אחת במהלך שלוש השנים האחרונות, זה קרה במרץ 2008.

מרבית  המשחקים בשנים האחרונות מרובי שערים. תוצאות כמו 2:1, 3:1 וגם 4:1 ו-3:3 נרשמו בין השתיים. מדובר במשחק פתיחת עונה. אחרי שריאל כבשה אמש שישייה, ברצלונה רוצה לפתוח חזק את העונה. אנו מהמריםשברצלונה תכבוש במשחק הפתיחה שלושה שערים כשויאריאל יכולה לגנוב אולי שער אחד.

משחק מס. 198 - אנדר/אובר שערים (2-3) - ברצלונה – ויאריאל. ההימור: 2.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק