הערב בטדי: לחץ, לחץ, לחץ

יוסי מזרחי קיים שיחות אישיות עם שחקניו לקראת המשחק מול מכבי חיפה הערב והבהיר: לחץ לא יהיה תירוץ. רוני לוי עשוי להגיע אחרי הלווית גיסו. 20 אלף איש יחכו להם בירושלים

יום ראשון 11 מרץ 2007
אשר גולדברג, עדי גלסקה
הערב בשעה 20:45 תנסה בית"ר ירושלים לשוב למקום הראשון במשחק ביתי מול מכבי חיפה.  בשבוע האחרון תקף הבעלים ארקדי גאידמק את חלק מהצוות הניהולי של בית"ר ירושלים ואת כל הצוות המקצועי ואם בית"ר לא תנצח הערב או שתפסיד למכבי חיפה, נראה שארקדי גאידמק עוד ייצא מכליו בימים הקרובים. ואת זה יודע גם יוסי מזרחי.

מזרחי החליט בשעות הקטנות של הלילה לזמן בשעות הצהריים את שחקניו לשיחות אישיות ולאימון קצר לפני המשחק הערב. מזרחי רוצה להכניס רוח קרב בקרב שחקניו לקראת המשחק הערב וליצור אווירה של אחדות בקבוצה לאחר שאמש ירדה הקבוצה למקום השני בטבלה בעקבות ניצחונה של הפועל ת"א על מ.ס. אשדוד.

מזרחי הבהיר לשחקניו במהלך השיחות האישיות שיקיים עימם כי מי מהם שלא יעמוד בלחץ או יקרין לחץ על שאר שחקני הקבוצה בתקופה הקרובה ימצא את עצמו בבית וכי תירוץ הלחץ לא יהיה תקף הערב. 

המאמן מתכנן להערב חמישה שינויים בהרכב קבוצתו מזה שפתח בתיקו 1:1 מול אשדוד בשבוע שעבר. כשאריק בנאדו, דוד אמסלם, גל אלברמן, איבן מירוסביץ' ושוונק אמורים לפתוח אצל הקבוצה מהבירה. 

מכה קשה נחתה אתמול על מאמן מכבי חיפה, רוני לוי. גיסו של המאמן, אחיו של אשתו, נהרג בתאונת דרכים בדרום  ושני ילדיו של הגיס נפצעו. 

רוני לוי לא יצא עם מכבי חיפה לבית מלון לקראת המשחק  מול בית"ר ירושלים, ועדיין לא ברור האם יגיע לטדי לאחר ההלוויה שתירעך אחר הצהריים. 

מכבי חיפה לוקחת פסק זמן מגביע אופ"א, ומפנה 36 שעות למשחק  בטדי.  לוי יחסר את מאור מליקסון הפצוע ואת אלן מסודי המושעה מהקבוצה. במכבי חיפה יודעים שסיפור האליפות הרביעית ברציפות גמור ואבוד, מבחינתם. אצל הירוקים מדברים על תגמול ועל נקמה בבית"ר ירושלים שהביסה בקריית אליעזר את מכבי חיפה, 3:0 רק לפני מספר שבועות.

שחקן במכבי חיפה אמר אתמול:  "בית"ר ירושלים לחוצה וזה עובד לשני הכיוונים. הקהל הענק ידחוף אותם קדימה ובכל מקרה מדובר בבית"ר ירושלים, שהיא היום הקבוצה הטובה ביותר בארץ. מבחינת מכבי חיפה המשימה היא לגמול על התבוסה בחיפה, תגמול ספורטיבי שקוראים לו נקמה. ביום שלישי מכבי חיפה יוצאת לאספניול, וחשוב שנטוס ביום שלישי עם ניצחון או תיקו, מאשר הפסד שילחיץ מאוד".

במכבי חיפה סירבו להתייחס לבלם אריק בנאדו, חברם לשעבר אשר יתיצב במרכז הגנת בית"ר ירושלים.

לפחות 2,000 אוהדים מתכוונים לצאת לאצטדיון טדי, הללו כמו אוטובוס מכבי חיפה, יזכו לליווי משטרתי. אוהדי מכבי חיפה ישבו ביציע הצפוני שכבר זכה לכינוי "יציע המזל."

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק