ברדה שוחרר. מלול ותמוז בסגל

הכנות נבחרת ישראל לקראת המשחק הגורלי ביום שישי בבלומפילד יוצאות לדרך. הערב תתכנס הנבחרת ברמת גן ללא אליניב ברדה שסובל מקרע בשריר ושוחרר. גם בן שהר צפוי להיעדר לאחר שנפצע בקרסול

יום שני 29 אוגוסט 2011
ארז דיקפלד

רגע האמת של לואיס פרננדס ונבחרת ישראל הגיע. ביום שישי בבלומפילד (16:00) תארח הנבחרת באצטדיון בלומפילד ביפו את נבחרת יוון, במשחק מוקדמות יורו 2012 שעשוי להכריע מי מבין ה-2 תזכה לסיים במקום השני ולהגיע לשלב הפלייאוף, ואולי אף להפתיע ולסיים במקום הראשון שמעניק כרטיס לטורניר היוקרתי שייערך בקיץ הבא.

רגע לפני המשחק מול יוון, התבשר לואיס פרננדס כי החלוץ בן שהר נפצע בסוף השבוע בקרסול במהלך משחק קבוצתו הצרפתית אוקזר וצפוי להיעדר לפחות עד אמצע חודש ספטמבר. בכל אופן, שהר נמצא בישראל והוא יעבור במהלך היום בדיקות על מנת לאבחן סופית את חומרת הפגיעה.

 בנוסף לשהר, מי שבוודאות ייעדר הוא אליניב ברדה שכבר קיבל את הודעת השחרור מהסגל, לאחר שבבדיקת אולטרסאונד שערך הבוקר התגלה קרע בשריר.ברדה יחמיץ כמובן גם את משחק הנבחרת באמצע השבוע הבא מול קרואטיה.

בעקבות פציעות אלה, לואיס פרננדס לא לקח סיכון וזימן הבוקר את חלוץ הפועל ת"א טוטו תמוז ואת המגן/קשר המשחק בקבוצת בירשחוט הבלגית, דור מלול המושאל ממכבי ת"א. מלול עלה אמש מהספסל במשחק הליגה מול ליאז' וכבש את שער הבכורה שלו בליגה הבלגית.

שחקן נוסף שמדאיג את ראשי הנבחרת הוא רמי גרשון, בלם קורטרייק שמתלונן על כאבים בקרסול. השחקן ערך בימים האחרונים אימונים אישיים במטרה להשתתף לפחות במשחק מול יוון.

הנבחרת תתכנס בערב (18:00) באצטדיון רמת גן לאימון ראשון, בו לא צפויים להשתתף הליגיונרים שלקחו חלק במשחקי קבוצותיהם בסוף השבוע. האימונים יהיו פתוחים לקהל ולתקשורת עד ליום רביעי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק