קוטבוס עלתה על הגל

המלצת WINNER לליגת הבונדסליגה השנייה: קוטבוס בה מככב דימיטאר רנגלוב אמנם ספגה חמישייה בתחילת החודש, אבל מאז החלה להציג יכולת משכנעת. אוהה עדיין מתקשה ובעיקר מנסה למצוא את הרשת

יום שני 29 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

אוהה מדורגת במקום ה-13 בליגה השניה בגרמניה בעוד שקוטבוס במקום ה-7. אל המשחק הערב מגיעה אוהה אחרי תיקו של 1-1 מול בראונשוויג, משחק לו קדמה תבוסה בתוצאה 0:4למינכן 1860 שגרמה לטלטלה בקבוצה והחלפת מאמן ושלושה שחקנים. הבעיה הגדולה בשורות המארחת היא שאדילי לאחב, שכיכב בתיקו האחרון, לא ישחק הערב בגלל פציעה ברגלו.

קוטובס עלתה על הגל בשבועיים האחרונים. היא מגיעה למשחק אחרי ניצחונות 0-2 על קרלסרוהה בבית ועל אאכן בחוץ. בשבוע הראשון של אוגוסט נרשם הפסד מביך מאוד של 0:5 בבית למינכן 1860 החזקה, שהביסה את שתי הקבוצות. קונסטנין אנגל חוזר מהשעיה בקוטובוס, כשהבלם מרקוס ברנזקה עדיין מחוץ להרכב בגלל פציעה.

לאואה ישנה בעיה קשה בעיקר בחוד ההתקפה. היא הבקיעה רק שני שערים בששת המשחקים הראשונים בליגה. מנגד, קוטבוס חיזקה את החוד הקיץ בדמות אחד מכוכבי הקבוצה בשנים האחרונות, דימיטאר רנגלוב מיודענו ממכבי ת"א, שבקדנציה השנייה שלו במועדון הספיק כבר לכבוש ארבעה שערים בששת המחזורים הראשונים בליגה.

קוטובס פייבוריטית לניצחון במשחק, אם כי בשלב הזה של העונה כל תוצאה אפשרית. במשחקים בין שתי הקבוצות עד כה קוטובס ניצחה 5 פעמים, הפסידה 1 ו-2 משחקים נגמרו בתיקו. בארבעת המשחקים האחרונים קוטובס לא הפסידה ואנו מעריכים שכך יהיה גם הערב.

משחק 190: אוהה - אנרג'י קוטבוס. ההימור: 2

צילום: Getty Images

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק