זרקתי את המנוי לפח

אבי בן -חמו, מאוהדיה הידועים של קבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים אמר את הדברים ל -TELESPORT בעקבות ההידרדרות במצב הקבוצה. אוסטין וגולמאץ עשויים לעזוב רביב לימונד יחזור. מעמדו של ג'נקינס לא ברור

יום ראשון 20 מאי 2007
שלמה חסיד
בהפועל ירושלים מתכננים שינוים בסגל בקיץ הקרוב נוכח ההידרדרות במצבה של הקבוצה בסיבוב השלישי ובגלל היכולת הכללית של הקבוצה העונה.

הבעיה של הקבוצה היא שנראה שאין ӑכוחה של ההנהלה להשאיר את מריו אוסטין שצפוי לעזוב את הקבוצה בשל התנאים אותם הוא דורש ,יכולתו במשחקים והצעות שקבל ממקומות  אחרים. ההנחה  היא כי ירושלים תיפרד ממנו והוא ימצא קבוצה בחו"ל, אם כי הנסיגה ביכולתו לא ۪קל עליו במציאת קבוצה חדשה.

רביב לימונד, שהושאל השנה לנהריה והצטיין עשוי לחזור לקבוצה ולקבל את המושכות לאור העובדה שמאיר טפירו נוטה להיעלם במשחקים חשובים.  גם יוריצה  גולמאץ  עתיד לעזוӑ ויתכנו שינויים נוספים בסגל.

אחת השאלות שעלו לאחרונה היא לגבי מעמדו של הוראס ג'נקינס. אמנם ג'נקינס היה שותף לניצחון הדרמטי על מכבי תל אביב, אולם מאז הוא חזר לחוסר היציבות המאפיין אותו.

כשבוע לפני הפיינל פור המצב בירושלים אינו מעודד ואוהדים רבים  מביעים את אכזבתם .האוהד הנודע, אבי בן-חמו אמר הבוקר ל-TELESPORT:" זרקתי לפח שני מנויים של מבוגרים ועוד שניים של נוער. שערוריה איך שאנו נראים זו בושה וכלימה. אנו האוהדים גמרנו עם י-۝ ברגע שקבלנו תבוסה של 33 הפרש ממכבי תל אביב ".

 עד הוסיף בן-חמו :"ספק אם נגיע לגמר הפיינל- פור. לא ייתכן כי נפתח רגליים לקבוצה שבורה כמו מכבי וניתן לה לבנות עצמה על הגב שלנו, זה מראה שאנו  קבוצה בלי אופי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק