יוז'ני פותח את תכניית ה-WINNER

המלצת ווינר למשחק טניס מאליפות ארצות הברית הפתוחה בין מיכאל יוז'ני הרוסי לארנסט גולביס מלטביה. יוז'ני רוצה לשחזר את ההצלחה מהשנה שעברה, גולביס מחפש היסטוריה

יום שלישי 30 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
עם פתיחת אליפות ארצות הברית הפתוחה בטניס, מופיעים משחקים מטורניר זה גם בתכניית ה-WINNER. אנו ב-TELESPORT נעניק לכם המלצה אחת יומית לפחות על משחקי הטניס המרתקים שייערכו מעבר לאוקיינוס.

היום אנו עם המשחק הפותח את התכנייה, משחק מספר 1 בין מיכאל יוז'ני לארנסט גולביס.

ארנסט גולביס שמגיע מלטביה מדורג במקום ה-53 בעולם ולו זו ההופעה הרביעית באליפות. בשנתיים האחרונות בטורנירי הגראנד סלאם הוא לא הצליח מעולם לעבור את הסיבוב הראשון. הוא מגיע לאליפות ארצות הברית לאחר הפסדים ב-2 טורנירי המאסטרס בסינסינטי ומונטריאול, כשבאחרון הוא מצליח להעפיל לסיבוב השני. לפני כן נחל גולביס הצלחה רבה בטורניר לוס אנג'לס, שם ניצח מספר טניסאים מהמאייה הראשונה בעולם, ביניהם מארדי פיש.

כאמור, לא הצליח הטניסאי הלטבי לרשום שום הצלחה בטורנירי הגראנד סלאם. דווקא בצעירותו, בשנת 2007, הוא הצליח להגיע עד שמינית הגמר באליפות ארה"ב, הישג השיא בקריירה.

מיכאל יוז'ני הוא אחד הטניסאים הרוסים המצליחים בשנים האחרונות בסבב העולמי. השנה האחרונה הייתה עבורו טובה במיוחד. הוא מגיע לאליפות בתור המדורג ה-16 ובשנה האחרונה הצליח להגיע עד שמינית גמר טורניר ווימבלדון.

את ההצלחה הגדולה שלו בטורנירי גראנד סלאם רשם יוז'ני בדיוק לפני שנה באליפות ארה"ב הפתוחה, אז העפיל עד לשלב חצי הגמר. לאחר מכן חלה ירידה קלה ביכולתו אבל עדיין מדובר בטניסאי מהצמרת העולמית. יוז'ני מדורג כיום במקום ה-15 בעולם, ועל אף שלא זכה בתואר בשנת 2011 אבל יש לו 7 תארים שונים בקריירה.

קשה להאמין שהטניסאי הרוסי יפול כבר בסיבוב הראשון בתחרות מול יריב בינוני עד מאוד. שני הטניסאים נפגשו פעמיים בנתיים האחרונות ובאופן מפתיע למדי גולביס ניצח ב-2 המפגשים. לפני 4 שנים נערך משחק נוסף בין ה-2, ואז ניצח יוז'ני. למרות העבר, עדיין קצת קשה להאמין שהערב תירשם מיני-סנסציה בארה"ב.

משחק מספר 1: מיכאל יוז'ני - ארנסט גולביס. ההימור: 1

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק