המלצת WINNER לגביע האמריקאי

קבוצות ה-MLS החלו לקחת ברצינות את מפעל הגביע המקומי, שהפך בשנים האחרונות ליוקרתי. הלילה ישחקו בשלב חצי הגמר סיאטל ודאלאס ואנו מעניקים לכם המלצה למשחק

יום שלישי 30 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

סיאטל נמצאת במומנטום מדהים. במשחקה האחרון בליגה היא הביסה 2-6 את קולומבוס, ובנוסף לכך זכתה בחזרה בקשרה האוורגוואי, אלברו פרננדז ששב לפעילות מלאה וכך יהיה לה סגל מלא למשחק הגביע. דאלאס תחסר את הבלם הפצוע זק לויד, בעוד שג'ורג' ג'ון חוזר לפעילות בקבוצה, אחרי שסוכל מעברו לבלקבורן האנגלית.

דאלאס במאזן מצוין בליגה של 12 ניצחונות, 3 תיקו ו-3 הפסדים. אבל לסיאטל מאזן מעט טוב יותר עם 13 ניצחנות, 2 תיקו ו-3 הפסדים. דאלאס מחפשת נקמה במשחק הזה אחרי שסיאטל ניצחה אותם בטקסס 0-1 ב-20 באוגוסט, לפני קצת יותר משבוע. הכוחות במשחק די שקולים, והמשחק פתוח.  

זיגי שמיד, מאמן סיאטל, אמר: "אנחנו תמיד התייחסנו לטורניר הזה ברצינות, מה שהופך את המשחק הלילה לחשוב מאוד מבחינתנו. אני בטוח שדאלאס תיקח גם היא את העסק ברצינות משום שלמאר האנט, שהגביע קרוי על שמו, היה הבעלים הראשון של הקבוצה והמייסד שלהם".

שילד היידמן מאמן דאלאס אמר: "מעבר לחשיבות ההיסטורית של מייסד הקבוצה שלנו - ניצחון במשחק יעניק לנו כרטיס אוטומאטי לליגת האלופות של הקונקאף בשנה הבאה, כך שנעלה בהרכב החזק ביותר, ואני מאמין שכך גם תנהג היריבה שלנו".

משחק 63: סיאטל סאונדרס - פ.צ. דאלאס. ההימור: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק