2 המלצות WINNER ל-WNBA

אחרי לילה ללא משחקים בליגת הכדורסל הטובה בעולם לנשים, הלילה יערכו חמישה משחקים ואנו מעניקים לכם המלצות על שניים מתוכם. על מה המלצנו? הכנסו וצפו בהמלצות

יום שלישי 30 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

 משחק 59: אטלנטה דרים - אינדיאנה פיבר (4+):

אינדיאנה יכולה להיות הקבוצה הראשונה מהמערב שתבטיח מקום בפלייאוף, כשבסיבוב הראשון היא אמורה לפגוש את אטלנטה, מולה היא תשחק הלילה והיא זו שתנסה למנוע מהמפגש העתידי להתרחש.

ביום שבת האחרון הקבוצות הללו נפגשו ואינדיאנה הפסידה 86-80. קטי פיבר מאינדיאנה אמרה: "אטלנטה מהווה אתגר גדול עבורינו. ננסה ללמוד מהשגיאות במשחק מולם ולגמול להן על ההפסד".

אינדיאנה מובילה בראש טבלת המערב על קונטיקט במשחק וחצי. היא כבר הובילה בעשר נקודות במחצית מול אטלנטה בשבת, אבל הרבע השלישי היה קטסטרופלי מבחינתה והסתיים ב-17-29.

מאמן אינדיאנה לין דאן אמר: "בחצי הראשון הלכנו לאיבוד, במחצית השניה שיחקנו טוב יותר. מי שעשתה את ההבדל בין שתי הקבוצות היתה לינדסי הארדינג שהיתה מצויינת אצלנו".

הארדינג ששיחקה 40 דקות קלעה 7 מ-17 הנקודות שלה ברבע הרביעי. אטלנטה שיפרה את משחק ההתקפה שלה וקלעה 80 נקודות בכל ארבעת משחקיה אחרונים. אטלנטה ניצחה בכל ארבעת משחקי הבית האחרונים שלה מול אינדיאנה. ההימור: 1


משחק 66: לוס אנג'לס ספרקס - סיאטל סטורם (‎+3)

האלופה סיאטל בלתי מנוצחת מאז שלורן ג'קסון חזרה מהפציעה, כלומר ארבעה משחקים. לוס אנג'לס הביתית ממשיכה להילחם על מקום בפלייאוף. 

רק ביום ראשון האחרון ניצחנה סיאטל את לוס אנג'לס 65-63. סו בירד קלעה שתי קליעות מכריעות בסיום כדי להביא את הניצחון לקבוצתה.

"כל שחקן אחר היה לוקח את הזריקות הללו", הצטנעה בירד בסיום. "זה יכל להיכנס ויכל לא להיכנס, זה רק אתה, הכדור, הסל ואלוהים".

סיאטל זקוקה לניצחון בודד כדי להבטיח מקום בפלייאוף. ב-10 המשחקים האחרונים מול לוס אנג'לס שחקניות האלופה ניצחו תשעה משחקים, אם זאת ההפסד הבודד בסדרה הזו נפל העונה, ב-19 ביוני, כשהיא הובסה 74-50.

ג'ו בראיינט, מאמן לוס אנג'לס אמר: "עשינו עבודה גדולה בהגנה במשחק מול סיאטל עד שהגיעו השניות האחרונות ואיפשרנו לבירד לקחת בנחת את הזריקות המכריעות של המשחק". כרגע לוס אנג'לס מפגרת באחד וחצי משחקים אחרי סן אנטוניו בקרב על המקום בפלייאוף. ההימור: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק