3 המלצות יורובאסקט למשחקי הערב

אליפות אירופה בכדורסל יצאה לדרך בליטא ואנו מעניקים שלל המלצות ווינר למשחקים. הפעם נעניק שלוש המלצות ווינר למשחקים שיסיימו את הערב

יום רביעי 31 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
את משחקי היום הראשון של אליפות באירופה בכדורסל יסיימו ארבעה משחקים, בינהם זה של ישראל מול גרמניה. אנו מעניקים שלוש המלצות WINNER לשאר המשחקים שיסיימו את הערב.

משחק 100:  ליטא-בריטניה (14+). ההימור: 1

ליטא היא מארחת טורניר אליפות אירופה. היא חסרה מספר שחקנים, ביניהם דריוס לברינוביץ', לינאס קלייזה ויונאס מקיוליס, אבל היא עדיין מועמדת להשיג ניצחון במשחק הבכורה בטורניר בזכות הקהל הביתי שעומד מאחוריה.

בשנה שעברה זכתה ליטא במדליית הארד באליפות העולם בטורקיה, טורניר אליו הגיעה בהרכב חסר יחסית. הפעם, עם שרונאס יאסיקביצ'יוס, האח השני לבית משפחת לברינוביץ' ואחרים - ליטא פייבוריטית ברורה במשחק והיא צפויה להשיג ניצחון גבוה מול בריטניה. בנוסף, ליטא תסתמך על יונאס ולנקיוניאס בן ה-19, שזכה עם נבחרת הנוער של ליטא באליפות העולם שנערכה בקיץ האחרון. ההימור: 1

משחק 113: רוסיה-אוקראינה (14+). ההימור: 1

נבחרת רוסיה, שזכתה לפני 4 שנים באליפות אירופה, תפתח את משחקיה בטורניר מול שכנתה אוקראינה. אנדריי קירילנקו, שלא שיחק באליפות בפולין בשנת 2009, צפוי לחזור להרכב הרוסי לאחר שהיה מצטיין הטורניר ב-2007. ביחד עם סרגיי מוניה ואחרים, למאמן הישראלי דיוויד בלאט יש הרכב מצוין.

מנגד, נבחרת אוקראינה בונה על אולסקלי פכרוב וקיריליו פסנקו בהופעתם הראשונה של אוקראינה באליפות מאז שנת 2005. אוקראינה היא בהחלט לא מהנבחרות הבולטות באירופה, ואת הניצחון האחרון שלה באליפות אירופה השיגה לפני בדיוק 10 שנים פחות יום. 

עבור דיוויד בלאט זהו עשוי להיות הטורניר האחרון כמאמן נבחרת רוסיה, ולאחר הכנה ארוכה וראויה אלו הרוסים שמועמדים לניצחון בהפרש ניכר. ההימור: 1

 משחק 15: קרואטיה-פינלנד (15+). ההימור: 1

פינלנד היא אחת הנבחרות החלשות ביותר בטורניר. חשוב לזכור שהיא העפילה לטורניר אליפות אירופה דרך טורניר ההזדמנות האחרונה, ביחד עם פורטוגל. לפינים זוהי הופעה ראשונה באליפות אירופה לאחר 16 שנים בהן נעדרו. לפינים אין שחקנים מוכרים מדי, וההערכה היא שהפינים יתקשו להשיג ניצחון בימים הקרובים.

הבעיה הגדולה של הנבחרת הפינית היא הערב היא היריבה המצוינת בדמות קרואטיה. הקרואטים מגיעים למשחק עם מרקו בניץ' וקריסמיר לונצ'אר אמורים להשיג ניצחון קליל ומשכנע. 

המטרה של נבחרת קרואטיה היא להשיג את אחד מ-3 המקומות הראשונים, ובוודאי את הכרטיס ללונדון 2012. ההימור: 1

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק