2 המלצות WINNER לגביע הליגה בצרפת

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מגביע הליגה בצרפת. בהמשך המלצות נוספות

יום רביעי 31 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

יום רביעי שוב עמוס במשחקים עליהם ניתן להמר בטופס הווינר ליין ואנו מעניקים שתי המלצות למשחקי גביע הליגה בצרפת.

משחק מס. 118 - לה מאן - אז'קסיו

לה מאן מדורגת במקום ה-17 בטבלת הליגה השניה כשבמהלך חמשת המשחקים שלה עד כה היא משיגה ניצחון אחד לצד ארבעה הפסדים ! היא תארח היום את אז'קסיו שמדורגת במקום ה-18 בטבלת הליגה הראשונה כשגם זו לא בכושר טוב ואחרי ארבעה מחזורים הקבוצה עם שתי נקודות כשהיא מובסת במחזור האחרון 4:1 בידי אוקזר. 

המפגש האחרון בין השתיים היה לפני כמעט שנה במסגרת הליגה השניה, אזקסיו שהעפילה בתום העונה שעברה לליג ההראשונה, הובסה אז בלה מאן בתוצאה 3:0. למרות שלה מאן חלשה מאוד בליגה שלה, אז'קסיו בעצמה לא נראית טוב כרגע. 

לדעתנו לה מאן יכולה לגרור את אז'קסיו למשחק ארוך מאוד. ההימור: איקס

משחק מס. 130 - סט. אטיין - בורדו

גביע הליגה בצרפת . סט. אטיין פתחה את הליגה הצרפתית מצויין עם ניצחון 2:1 בבורדו, אותה היא תפגוש היום. היא ניצחה 1:0 במחזור השני את נאנסי, נפרדה בתיקו מאופס מול מארסיי במחזור השלישי והפסידה במחזור האחרון 2:1 בסושו.

 היא תארח היום את בורדו שניצחה במחזור האחרון 2:1 בואלנסיין, זאת אחרי הפסד במחזור הפתיחה 2:1 מול סט. אטיין ושתי תוצאות תיקו 1:1 מול לוריין ומול אוקזר. בעונה שעברה ניצחה בורדו בבית 2:0 בסיבוב השני אחרי תיקו 2:2 בסיבוב הראשון בסט. אטיין. 

בסך הכל ניצחה בורדו פעמיים בלבד במהלך 12 ביקורים שלה בסט אטיין כשסט אטיין ניצחה בחמישה משחקים כאלו. גם המשחק הזה לדעתנו יהיה צמוד מאוד. ההימור: איקס.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק