חסר גרוש ללירה

לאחר ההפסד מול טאו הצהובים התאחרו בנהריה. נהריה הובילה מספר פעמים ברבע ה-4 אך בסיום ת"א חזרה עם ניצחון 101:91. בני השרון הביסה את אשקלון 71:91, ר"ג ניצחה את ראשל"צ 88:92, גלבוע הפסידה לגליל 96:95

יום ראשון 11 מרץ 2007
רום קורצברג
בשעה זו נערך המחזור ה-14 בליגת ווינר, לאחר שאמש לא התקשתה ירושלים להביס את גבעת שמואל בחוץ.

במוקד הערב מתארחת מכבי תל אביב בנהריה מול חניכיו של אריאל בית הלחמי שכבר גברו העונה על הצהובים בגביע. ספאחיה שנראה מאוד לא שקט במשחקים האחרונים ייצטרך לעבור כנראה עוד ערב קשה בדרך לניצחון.

בני השרון שנראית נהדר העונה הפסידה אמנם בשני משחקיה האחרונים מול הפועל ירושלים ומכבי תל אביב, אך לא נראה שמול אשקלון החלשה היא צפוייה להיתקל בקשיים מיוחדים.

גלבוע עפולה וגליל נפגשות לקרב תחתית חם. שתי הקבוצות מגיעות לאחר הפסדים מרגיזים במחזור שעבר. עפולה למרות הקהל הביתי לא מרשימה כל כך במשחקיה בעמק העונה והקבוצה של עודד קטש תנסה לנצל זאת.

במשחק תחתית נוסף מארחת עירוני רמת גן בזיסמן את מכבי ראשון במשחק שבו כל תוצאה אפשרית.

עירוני נהריה - מכבי תל אביב

רבע ראשון:
נהריה פתחו נהדר עם 5-0 מהיר אבל טל בורשטיין במהלך גדול של סל ועבירה ציצמם ל3:5. הלפרין קלע -7 נקודות רצופות והעלה את מכבי ליתרון 15:10. מכבי החלה לברוח אך שלשה של גריר  ועונשין של קוז'יקרו הורידו את ההפרש ל-4 בלבד. ירטין קלע סל עם הבאזר ובסיום הרבע הראשון 28:23 למכבי.

רבע שני:
מכבי פתחה נהדר וחטיפה של וויצ'יץ וסיומת של שארפ העלו אותה ליתרון של-8. דריק שארפ הוסיף שלשה והיתרון של מכבי צמח ל-13. גריר עם ליי אפ קל הוריד את ההפרש וקבע 44:37.

ספאחיה התעצבן על עבירת תוקף שנשרקה לגרין, נכנס למגרש ומיד קיבל עבירה טכנית. ברק פלג צמצם עד לכ-5 הפרש. כדור אחרון של מכבי 5 שניות לסוף אך הלפרין מעט וגריר הטביע וקבע את תוצאת המחצית 47:44 לצהובים.

רבע שלישי:

פתיחה נהדרת של עירוני נהריה ו-3 דקות אחרי פתיחת הרבע השלישי שיוויון 51:51. נהריה המשיכה ביכולת המופלאהבזכות לימונד והקבוצה מובילה ב-4 הפרש 55:59. שלשה של ששון מיד הורידה את ההפרש לנקודה. ששון עם 2 שלשות החזיר את מכבי ליתרון 5. 65:60

שתי שלשות של של לימונד החזירו את היתרון לנהריה וקבעו 67:68. מנד קלע שלשה עם הבאזר והעלה את נהריה ליתרון 3 בסיום הרבע השלישי.

רבע רביעי:
הלפרין חזר ועם שני סלים העלה את מכבי ליתרון 2. ירטין וששון עם צמד שלשות העלו את מכבי ליתרון 6 ונראה כאילו לנהריה נגמר הכוח. עד לסיום מכבי ברחה וניצחה 101:91

בני השרון - אליצור אשקלון

רבע ראשון:
לי ניילון פתח את המשחק נהדר ועם-4 נקודות רצופות העלה את בני השרון ל2:7. ריקארדו מארש עם 2 חטיפות נהדרות סידר צימצם את היתרון לנקודה בלבד. ארז כץ עם שלשה גדולה העלה את בני השרון ל12:18. מארש, האיש הבולט בשורות אשקלון הצליח לצמצמם את ההפרש ובסיום הרבע האשון 16:18 לבני השרון.

רבע שני:
 אשקלון לא אמרה נואש ושלשה של ליפשיץ העלה דווקא את האורחים ל4 הפרש. 24:20. האורחים הצליחו להוביל לאורך כל הרבע אך לקראת סיום איבדו קצת את הראש ובמחצית 38:37 לאשקלון.

רבע שלישי:
בני השרון פתחה פנטסטי, לי ניילון לקח אחריות ובמספר נקודות ואסיטים פתח את יתרון השיא של הקבוצה 44:55 לביתיים.

רבע רביעי: סיסה הוביל את קבוצתו להצגה. האוהדים נהנו כאשר במחצית השניה בני השרון מנצחת 31:53. בסיום המשחק 71:91 לבני השרון שיכולים להיות מרוצים.

עפולה גלבוע - גליל עליון

רבע ראשון:
גוני יזרעלי פתח נהדר את המשחק ועם מגוון שלשות העלה את קבוצתו ליתרון 7:12. גליל התעשתה ובריצה מדהימה ברגעי קסם של כספי הקבבוצה סיימה את הרבע ביתרון-8, 32:24.

רבע שני:
גליל המשיכה עם היכולת הטובה ובעיקר בראטיץ שנותן תפוקה נהדרת העלה את האורחים ליתרון 9. 43:34. עמרי כספי המשיך להציג יכולת נהדרת וכ-2 דקות לסיום גליל עליון מובילה ב-10.

המחצית השניה התנהלה כולה בשליטה של גליל כאשר מידי פעם עפולה הראתה סימני חיים. דקה לסיום עפולה כבר הצליחה להוביל, 92:95 אך חניכיו של קטש התעשתו והשיגו ניצחון יקר 96:95.

עירוני רמת גן - מכבי ראשל"צ
רבע ראשון:

פתיחה נהדרת של ראשל"צ שבזכות טולברט עלתה לתירון מבטיח של 14:3. דארל ווילסון לא נתן לקבוצתו לשקוע, לקח את המושכות לידיים ו-2 דקות לסיום הרבע הראשון רק נקודה לראשון. רג'י מור הצליח להגדיל קצת את היתרון ובסיום הרבע הראשון 28:23 לאורחים.

רבע שני: 
האורחים רצו נהדר ו4 דקות לסיום הגדילו את היתרון עד לכ-9. איציק אוחנון ומורן רוט הצליחו לצמצם ובמחצית 48:45 לכתומים.


במחצית השניה ר"ג פתחה נהדר השחקנים הצליחו למחוק את הפיגור וכבר הובילו 50:60.
עד סיום המשחק הביתיים הצליחו לברוח ובסיום ר"ג משיגה ניצחון חשוב 88:92.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק