איבנוביץ' מחפשת נקמה

המלצת WINNER למשחק טניס: פטרה צ'טקובסקה תפגוש הערב את אנה איבנוביץ', בשחזור של משחק הסיבוב השלישי בווימבלדון בו הפתיעה הטנסיאית הצ'כית את הסרבית. הערב איבנוביץ' מחפשת נקמה

יום חמישי 01 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
לאנה איבנוביץ' היה חלום- להעפיל שוב לפחות לחצי גמר טורניר גראנד סלאם. ולמען האמת, הדרך שלה בטורניר ווימבלדון הייתה נראית סלולה לפחות עד לשלב שמינית הגמר.

זו לא שנה טובה עבור איבנוביץ', המדורגת במקום ה-19 בעולם. היא כשלה בגראנד סלאם של אוסטרליה וברולאן גארוס הצרפתי כבר בסיבוב השני. בווימבלדון היא הצליחה להעפיל רק עד הסיבוב השלישי. מאז זכתה ברולאן גארוס בשנת 2008, לא העפילה איבנוביץ' לרבע גמר באף טורניר גראנד סלאם והמשוכה בשמינית הגמר בווימבלדון הייתה נראית עבירה - פטרה צ'טקובסקה הצ'כית. אלא שלצ'טקובסקה היו תכניות אחרות.

הניצחון של צ'טקובסקה בווימבלדון היה למעשה שיא הקריירה שלה. הצ'כית בת ה-26 הגיעה לשלב שמינית הגמר גם ברולאן גארוס, אך מאז כשלה כמעט בכל הטורנירים הגדולים. בגילה כבר קשה להאמין שהיא תוכל להתקדם יותר מדי, וכל שנותר לה הוא לנסות להגיע כמה שיותר רחוק בטורנירים שונים. צ'טקובסקה מדורגת כיום במקום ה-32 בעולם, כשהשנה היא הרבתה לשחק בטורנירים שאינם בדרג הבכיר. היא ערכה השנה 62 משחקים וניצחה מתוכם ב-45. איבנוביץ' הסתפקה השנה ב-37 משחקים ומתוכם ניצחה ב-21.

הצ'כית לא זכתה מעולם בתואר כטניסאית וכל שהיא הסתפקה בו הוא תואר אחד בטורנירי הזוגות. למרות זאת, היא יכולה בהחלט לנצל את השנה הלא פשוטה של איבנוביץ' כדי להפתיע פעם נוספת ולהעפיל על חשבונה של הסרבית לסיבוב הבא. לאיבנוביץ' בת ה-24, לה 10 תארים בקריירה, רוצה ומחפשת נקמה אותה היא בהחלט יכולה להשיג הערב - בדרך לשלב הבא ואולי להגשמת החלום.

משחק 176:פטרה צ'טקובסקה - אנה איבנוביץ'. ההימור: 2
 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק