למה לא כל יום חיפה?

בית"ר השפילה הערב את מכבי חיפה 1:4 וחזרה למקום הראשון. אנדרסון ורוני לוי הורחקו על סף המחצית. קולאוטי העלה את חיפה ליתרון, מירוסביץ', אלברמן, שוונק וברוכיאן דאגו לתבוסה הכואבת לירוקים לפני אספניול

יום ראשון 11 מרץ 2007
מערכת TELESPORT
בית"ר ירושלים בלחץ? זה ממש לא נראה ככה הערב בטדי. הקבוצה שנראתה לחוצה יותר היתה מכבי חיפה, למרות שלא היה לה ממש מה להפסיד. אנדרסון התעצבן על השריקבה של השופט לפנדל בדקה ה-45 והורחק ורוני לוי, שהצטרף לקבוצה רק היום בעקבות מות גיסו בתאונה, הורחק בעקבותיו. ביכולת הזו של הירוקים, באספניול יכולים להיות רגועים.

חזרה לבית"ר, בירושלים יכולים להיות מרוצים מהתוצאה, אבל עד להרחקה של אנדרסון חיפה שלטה במשחק ובית"ר לא ייצרה הזדמנויות. חיפה נשברה לחלוטין במחצית השנייה והקלה על הבית"רים. מול חיפה לבית"ר הולך, אבל אם בית"ר רוצה אליפות, היא חייבת להשתפר בתשעת המחזורים הקרובים.

בית"ר ירושלים: איציק קורנפיין, יואב זיו, אריק בנאדו, תומר בן יוסף, דוד אמסלם, דרק בואטנג, גל אלברמן, מילובאן מירוסביץ' (אבירם ברוכיאן, 82), מיכאל זנדברג, קלאבר שוונק (עמית בן-שושן, 68), טוטו תמוז (ברק יצחקי, 77).

מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אלון חרזי, דקל קינן, שאבייר אנדרסון, חיים מגרלשווילי, עבאס סואן, חאבייר דירסאו, גוסטבו בוקולי (רביד גזל, 66), ליאור רפאלוב (רפאל אולארה, 46), יניב קטן (שלומי ארבייטמן, 72), רוברטו קולאוטי.

מחצית ראשונה

ההזדמנות הראשונה במשחק הגיעה בדקה ה-11. דירסאו מסר לקולאוטי על קו ה-16 והאחרון בעט מהאוויר תוך כדי סיבוב, החוצה. 

בדקה ה-14 טוטו תמוז נותר, בדיוק כמו במשחק הקודם,  לבד 20 מ' מהשער ובעט חזק, אבל דוידוביץ' הדף.

בדקה ה-18 אלון חרזי עלה להתקפה והרים מ-25 מ' כדור מדוייק, הישר לראש של רוברטו קולאוטי שמ-5 מ' נגח חזק לפינה, 0:1 לחיפה.

בדקה ה-30 יניב קטן קיבל כדור באותה נקודה בדיוק ממנה בישל חרזי את השער הראשון ומסר כדור רוחב לרפאלוב, אבל הכדור היה מעט חזק מדי ורפאלוב הגיע לא טוב ובעט החוצה.

בדקה ה-37 עבאס סואן ביצע שני פאולים במרכז המגרש, על אלון זיו ועל טוטו תמוז, והאחרון הגיב בהיצמדות לסואן. עבאס סואן נפל ועשה הצגה, אבל בוחבוט עמד קרוב והתעלם מהאירוע.

בדקה ה-40 חטף זנדברג כדור באגף שמאל ממגרשווילי והקפיץ ליואב זיו שניסה במספרת, אבל הכדור הלך חלש לידיו של דוידוביץ'.

בדקה ה-45 שוונק רץ לתוך הרחבה, כשאנדרסון מלווה אותו. שוונק נפל ובוחבוט ראה אחרת, שרק לפנדל לזכות בית"ר והוציא אדום לאנדרסון, שקילל אותו ולרוני לוי שהגיב להרחקה. מירוסביץ' בעט חלש, דוידוביץ' הדף אבל מירוסביץ' השתלט על הכדור החוזר וגילגל פנימה 1:1.

מחצית שנייה

בדקה ה-52 זנדברג הוכשל 22 מ' בקו ישיר מהשער החיפני, אבל הכדור החופשי של זנדברג הלך גבוה מעל השער.

בדקה ה-57, פריצה של זנדרג גרמה לבלאגן ברחבת חיפה, הכדור הגיע לאלברמן שניסה לבעוט ונבלם, אבל את הכדור החוזר אלברמן בעט מ-16 מ' פנימה, 1:2 לבית"ר.

חלפו 4 דקות בלבד וחיפה איבדה את הראש לחלוטין. דקל קינן ניסה להחזיר את הכדור לדוידוביץ', אבל הוציא כדור חלש ושוונק עט על המציאה וגילגל אל השער הריק, 1:3.

עוד 5 דקות עברו ואלברמן ניסה שוב את כוחו, הפעם מ-20 מ' אבל הכדור הלך לשמיים. עוד דקה עברה וטוטו תמוז ניסה גם הוא מ-18 מ' וגם הכדור שלו הלך גבוה.

בדקה ה-71 קולאוטי קיבל כדור מקטן על סף הרחבה וניסה להקפיץ לשער, קורנפיין הדף לקרן.

בית"ר המשיכה לעשות ככל העולה על רוחה ובדקה ה-75 מירוסביץ' נגח מנקודת הפנדל לידיים של דוידוביץ'. יואב זיו פרץ דקה אחר-כך לרחבה, אבל המסירה שלו הורחקה.

בדקה ה-87 עוד כניסה של זנדברג לרחבה מצד שמאל, הולידה מסירת רוחב לברוכיאן שקבע בלי בעיות 1:4 לקבוצה מהבירה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק