ליטא מחפשת ניצחון נוסף

המלצת ווינר ליורובאסקט: פולין וליטא יפגשו הערב במשחק שיסיים את המחזור השני בבית א'. ליטא אחרי הניצחון על בריטניה. פולין הקשתה על ספרד

יום חמישי 01 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
הסיפור של היום הראשון באליפות אירופה בכדורסל היה יכול להיות סיפורה המדהים של פולין. הנבחרת הפולנית הקשתה מאוד על נבחרת ספרד, ובסיום הפסידה לה רק 78:83. אבל האמת היא שאין להתרשם יותר מדי מהתוצאה המכובדת - ספרד לא נראתה כמתאמצת יתר על המידה, ונראה שהספרדים שומרים את הכוחות למשחקים הבאים.

תומאס קלאטי הפולני אמר לקראת המשחק הערב ובבוקר שאחרי ספרד: "נתנו מאבק במשחק אתמול ואנחנו צריכים להיות גאים על זה. אנחנו בטוחים שעכשיו נוכל לשחק יותר טוב וכבר הערב להקשות על ליטא ולנסות לנצח".

ליטא התקשתה מעט, אבל ניצחה את בריטניה 69:80. רימאנטאס קאוקינאס הליטאי אמר: "עשינו לא מעט שגיאות מול בריטניה ואסור לנו שדבר כזה יחזור מול פולין. אנחנו חייבים להשיג הערב ניצחון נוסף".

מארחת הטורניר, ליטא איבדה 16 כדורים מול בריטניה, 10 מתוכם ברבע השלישי בלבד. קאוקינס סיכם: "אסור לנו לחזור על זה. אם זה יקרה לנו שוב אנחנו נשלם על כך ביוקר".

עם כל הכבוד לפולנים, נראה שהם השקיעו מאמץ רב במשחק הראשון. ליטא בעזרת הקהל לא תתקשה לנצח את הפולנים וגם תעשה זאת מעל הליין.

משחק 186: פולין (15+) - ליטא. ההימור: 2 

צילום: EUROBAKSET 2011

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק