בניון ופרננדס מבקשים את עזרתכם

קפטן הנבחרת, יוסי בניון, בבקשה מיוחדת לקהל במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול יוון: "חשוב שהקהל יתמוך במשך כל 90 הדקות". לואיס פרננדס: "מצפים למשחק מאוד קשה מחר. הקהל חייב להיות השחקן ה-12". טוטו תמוז שוחרר בגלל מחלה

יום שישי 02 ספטמבר 2011

 מאמן נבחרת ישראל, לואיס פרננדס, והקפטן יוסי בניון קיימו אמש (ה') את מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המשחק מול יוון, שיתקיים היום (16:05) באצטדיון בלומפילד ביפו במסגרת מוקדמות אליפות אירופה 2012.

פרננדס פתח את מסיבת העיתונאים ודיבר על מסדר הפצועים לקראת המשחק, בהתייחסו לטוטו תמוז, שסובל מחום, ומאור מליקסון, שנזדקק לתפרים בשפה ולא יהיה בסגל למשחק.

"זה אחד המשחקים הכי חשובים", אמר המאמן, "כמובן שאנו מצפים לתמיכה גדולה של האוהדים, ושהקהל יהיה השחקן ה-12שלנו. עד היום האוהדים היו איתנו. מחר אנחנו מארחים את מוליכת הבית, נבחרת שעדיין לא נוצחה. יוון נבחרת מאוד ממושמעת ומאורגנת, עקבנו אחריהם, זו נבחרת עם הרבה ניסיון ולכן אנו מצפים למשחק מאוד קשה מחר. נצטרך להסתגל לתנאי מזג האוויר החם, ולכן קבענו את האימון היום בשעת המשחק".

פרננדס נשאל לגבי המערך שהוא מתכנן למשחק: "אני יודע איך נשחק מחר. נצטרך לשחק עם הרבה ריכוז. אסור לנו לעשות את אותן טעויות מהמשחק מול חוף השנהב, אלא לשחק עם ריכוז גבוה כמו נגד גיאורגיה בבית".

המאמן הלאומי דיבר על הביטחון הרב של שחקני הנבחרת לקראת המשחק: "הם בטוחים כי אנחנו אחרי 3 ניצחונות במשחקים רישמיים, זה צריך לתת לנו כוח לקראת המשחק מחר".

קפטן הנבחרת, יוסי בניון, אמר במסיבת העיתונאים: "זה משחק קריטי עבורנו. יש לנו המון שחקנים צעירים בנבחרת ואני מקווה שנעשה את העבודה. דברים משתפרים לאט לאט בקמפיין הזה. בכדורגל דברים משתנים, השגנו 3 ניצחונות ואנחנו חזק בתמונה, אבל אסור לשכוח שניצחנו 3 משחקים שבהם היינו פייבוריטים".

 "אני בטוח בעצמי ובשחקנים פה ומאמין שאנחנו יכולים לנצח את היוונים", סיכם בניון. "אי אפשר לדעת איך המשחק יתפתח, אבל אנחנו מצפים שיוון יבואו לשחק הגנתי כי תיקו יהיה טוב להם. אסור לנו להיכנס ללחץ, נצטרך להניע כדור. חשוב שהקהל יתמוך בנו לאורך כל 90 הדקות, גם אם ניהיה בפיגור".

בערב התברר כי החלוץ טוטו תמוז, שזומן באמצע השבוע לסגל, שוחרר עקב מחלה. 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק