שארפ: הבעיה, חוסר עקביות

קפטן מכבי תל אביב הוסיף: באירופה ובכלל בכדורסל כל קבוצה מסוגלת לנצח כל קבוצה. פליקס: אני מתוסכל אבל אני אמתין לדקות שלי אני מאמין במערכת

יום ראשון 11 מרץ 2007
מערכת TELESPORT
המאמן המפסיד אריאל בית הלחמי:לא מצאנו תשובה למשחק ההתקפה שלהם, לא הסתדרנו עם שרון ששון ויסאטיס. אני חושב שגם פליקס היה מדהים בדקות שהוא היה על המגרש.

מאמן מכבי תל אביב נאבן ספאחיה: בלי וויצ'יץ ביינום וארנולד ניצחנו וזה ניצחון מאוד חשוב הספסל ניצח את המשחק. ארנולד פצוע ולכן הוא לא שיחק. פליקס עשה עבודה טובה. אנחנו חייבים לנצח באורטז אני מאמין בקבוצה שלי אבל זה לא הולך להיות קל .

פליקס שזכה לכמה דקות משחק ומחמאות רבות אמר: מקווה לעוד דקות משחק אבל מתי שהמאמן צריך אותי אני אתן, לא דיברנו על טאו זו סיטואציה שקרתה, אני מתוסכל אבל אני אמתין לדקות שלי אני מאמין במערכת.

קפטן מכבי דרק שארפ: זה אף פעם לא קל, הם שיחקו מעולה והקהל תמך בהם. החזרנו להם על הניצחון שלהם בגביע. אני רואה שינוי במכבי אנחנו משחקים יותר חופשי, ניקח את זה משחק אחרי משחק ונשתפר. 
אני חושב שאנחנו משחקים טוב בליגה זה מוביל למשחק טוב ביום חמישי, זה נותן לנו ביטחון והרגשה טובה.

הבעיה הכי גדולה במכבי השנה זה אי עקביות. יש לנו קבוצה חדשה מאמן חדש זה קשה , אני מדבר עם כולם מנסה לשמור על כולם מפוקסים מנטלית. אנחנו חייבים להאמין שכל פעם שאנחנו עולים למגרש, שננצח. אני לא חושב על צסקא אלא רק על פו אורטז. באירופה ובכלל בכדורסל כל קבוצה מסוגלת לנצח כל קבוצה. רוב המשחקים שהפסדנו היו בגלל שהתחלנו גרוע מאוד את הרבע הראשון. אנחנו צריכים להיות יותר מרוכזים. 

המצטיין בשורות נהריה, רביב לימונד הוסיף: אני חושב שמכבי באו הרבה יותר מוכנים. ירטין ניצח להם את המשחק ברגעי הקלאץ. אם יהיו לנו עוד שניים שלושה שחקנים שיהיו יציבים נוכל להגיע לפיינל פור.

 אני חושב שדווקא במשחק הניצחון נגד ירושלים התחילה הירידה שלנו. אני מרגיש שהקבוצה רחוקה מ-מימוש הפוטנציאל שלנו. אני מאוד אוהב את האנשים בירושלים אבל הייתי חייב לקום וללכת כי רציתי לשחק ולהוביל קבוצה לא לשבת על הספסל. ואני שמח שהגעתי לנהריה, אני באמת נהנה פה. אני רוצה להגיע לרמות הגבוהות ביותר.


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק