מתיאוס רוצה להרוס לקאפלו

נבחרת בולגריה של לותאר מתיאוס כבר איבדה כמעט כל עניין במוקדמות יורו 2012, אבל ניצחון הערב על אנגליה יכול להוסיף הרבה כבוד לבולגרים ולעשות נזק לא קטן לנבחרת של פאביו קאפלו

יום שישי 02 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

 במסגרת בית ז' של מוקדמות היורו, תארח הערב בולגריה את אנגליה. נבחרת אנגליה תרצה להבטיח את המקום הראשון שלה בבית של חמש קבוצות. היא עם 11 נק', ממש כמו מונטונגרו שבמקום השני.

בולגריה, המארחת,  במקום הרביעי בבית עם ניצחון אחד בחמישה משחקים ועם סיכויים אפסיים בנוגע להמשך הטורניר. בולגריה אחרי הפסד 1:0 בבלארוס במשחק ידידות, זאת אחרי תיקו מפתיע במונטונגרו. האנגלים נפרדו בתיקו מול שוויץ' במשחק האחרון שלהם לפני חודשיים.

כך שאנגליה אחרי שתי תוצאות תיקו שפוגעות במוראל שלה יוצאת לבולגריה בידיעה שניצחון במשחק הזה וניצחון על וולס ביום רביעי יביאו לה כרטיס ליורו, לראשונה מזה שמונה שנים.

הפסד אנגלי במשחק יביא למצב שבו המשחק האחרון מול מונטונגרו בחוץ יהיה לחיים או למוות. שני משחקי התיקו האחרונים של אנגליה היו בסוף העונה כששחקניה עייפים. הפעם הם מגיעים למשחק בשיא הכושר עם ווין רוני ואשלי יאנג בשיאם.

מריאן פטרוב, קפטן בולגריה ינסה להצר את צעדיו של רוני ולבצע מתפרצות קטלניות בצד השני. מאמן בולגריה, לותר מתיאוס, אמר: ״אנחנו לא מועמדים לעלות ליורו בקמפיין הזה. כל הלחץ עליהם״.

אנגליה תחסר את ריו פרדיננד הפצוע אבל מאמנה, פאביו קאפלו, אמר: ״אני מאמין בבחורים שלי ובטוח שנשמח אחרי המשחק״.

התחזית: אנגליה תשיג ניצחון שיקרב אותה משמעותית ליורו.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק