מי תספוג הפסד ראשון?

המלצת WINNER ליורובאסקט: גרמניה וצרפת, שתי הקבוצות שטרם הפסידו בבית ב' ייפגשו למשחק המרכזי של הערב באליפות אירופה בכדורסל. בוריס דיאו שצפוי לשמור על נוביצקי: אי אפשר לעצור אותו

יום שישי 02 ספטמבר 2011

 היורובאסקט מזמן לצופים היום מפגש חזיתי בין טוני פרקר, הכוכב הצרפתי של סן אנטוניו, לדירק נוביצקי, הכוכב הגרמני הגדול של דאלאס מבריקס. אז מי ינצח את מי? שתי הנבחרות הצטיינו ביורובאסקט של שנת 2005 כשגרמניה זכתה בכסף וצרפת במדליית הארד.

שתי הקבוצות בלתי מנוצחות בטורניר הנוכחי. צרפת גברה על לטביה ועל ישראל, ואילו גרמניה ניצחה את ישראל ואיטליה, במסגרת משחקי בית ב'.

בגרמניה מצטיינים לצד נוביצקי כריס קמאן, רובין בנזינג, הייקו שפרציק וג'והאנס הרברט. בצרפת יש לשים לב חוץ מפרקר לבוריס דיאו, מייקל גלבל, יואקים נואה וניקולאס באטום.
דירק באוורמן אמר: "לא חשוב לי מה המצב בבית, אנחנו מוכרחים לנצח את צרפת. שתי הקבוצות לא נחו ביומיים האחרונים, מי שתהיה חזקה יותר מנטאלית תנצח".

רובין בנזינג שעזב את המשחק מול איטליה לקראת הסיום, צפוי לשחק היום כרגיל במדי הנבחרת הגרמנית. 

במפגש האחרון ביניהן ב-2009 צרפת ניצחה את גרמניה 65:70. בוריס דיאו הצרפתי שינסה לשמור על נוביצקי אמר: "ספק אם יש שחקן בעולם שיכול לעצור אותו, אבל אני אתן את הכול".

הסנטר הגרמני, כריס קמאן, קלע 17 נק' והוריד 17 ריב' מול איטליה. הערב מזומן לו משחק קשה מול יואקים נואה הצרפתי. קמאן אמר: "לשתי הנבחרות שחקנים איכותיים וזה מבטיח משחק חם ופתוח".

גרמניה נראתה טוב יותר במשחקים שפתחו את הטורניר ונראה כי באמת שאין כרגע מי שיעצור את נוביצקי. גם אם הגרמנים יפסידו, זה לא יהיה בהפרש גבוה.

משחק מספר 61: צרפת - גרמניה (‎+5). ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק