לוי: צריך לבדוק את השופט

רוני לוי לא הבין את ההחלטות של בוחבוט במשחק וחושב שצריך לבדוק את שופטים. מזרחי: "הלחץ השתחרר, במיוחד מהשחקנים". עימות בין אוהדי חיפה למשטרה

יום ראשון 11 מרץ 2007
מערכת TELESPORT
בית"ר ירושלים חזרה הערב למקום הראשון, אחרי שהביסה את מכבי חיפה 1:4 במשחק מלא עצבים, אבל גם מלא כדורגל.

מאמן בית"ר, יוסי מזרחי: "לנצח אחרי תקופה שלא ניצחנו ועוד בתוצאה כזו, זו הרגשה מצויינת. הלחץ השתחרר במיוחד מהשחקנים. ראו שכשהשחקנים משוחררים הם משחקים כדורגל טוב. התרופה הכי טובה זה שערים, הרגליים היו יותר קלות. אמרתי לשחקנים שאם ננצח לא ניקח אליפות ואם נפסיד לא נפסיד אותה, בארץ קוברים אותך או מהללים אותך אחרי כל משחק, צריך סבלנות." 

מאמן המפסידה, רוני לוי: "אני חושב שמה שקרה במגרש גרם לי להתעצבן. בית"ר קבוצה נהדרת עם קהל נהדר והם לא צריכים עזרה של השופט. אני חושב שצריך לבדוק את העניין, אני חושב שמשהו פה לא כשר. לא יכול להיות שכל החלטה היא הפוך."

חלוץ בית"ר, טוטו תמוז: "הדבר העיקרי שהקבוצה ניצחה, לא חושב באופן אישי שלי. אני שמח בשביל שוונק על השער הראשון. שום דבר עוד לא סגור לגבי תעודת המעבר, עורכי הדין שלי מטפלים בזה"

מגן בית"ר ירושלים, דוד אמסלם: "המשחקים נגד חיפה תמיד קשים, לא ציפינו שהם יובילו פה אבל חזרנו יפה. שיחקנו טוב עם כל הלחץ, מה צריך יותר מזה?"

במהלך המשחק נזרק רימון תאורה מיציע אוהדי מכבי חיפה למגרש. שררטים שהגיעו למקום הוציאו מחוץ לתחומי המגרש 6 אוהדים ורבים אחרים יצאו אחריהם. מחוץ לכותלי האצטדיון החלה מהומה גדולה כשאוהדי מכבי חיפה טענו כי שוטרים היכו אותם אופן ברוטאלי.

צילומים: בית"ר נט
 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק