המלצת WINNER לאפרטורה

טיגרה ובאנפילד ייפגשו הלילה במסגרת הליגה הארגנטינאית. באנפילד אחרי הפסד 0-1 לגודוי קרוז במשחק האחרון, בעקבות כך הפך מאמנה סבסטיאן מנדז למפוטר הראשון של העונה

יום שישי 02 ספטמבר 2011

טיגרה תארח הלילה את באנפילד במסגרת המחזור החמישי באפרטורה, ליגת הכדורגל של ארגנטינה.  באנפילד הפסידה בכל ארבעת משחקי פתיחת העונה ועדיין לא הבקיעה. ואילו טיגרה גם כן פתחה את העונה חלש אבל התאוששה ובשבוע שעבר כשסיימה בתיקו 0:0 מול לאנוס. ההערכה היא שטיגרה תנצח היום בהפרש של שער.

באנפילד אחרי הפסד 1:0 לגודוי קרוז במשחק האחרון, בעקבות כך הפך מאמנה סבסטיאן מנדז למפוטר הראשון של העונה. הנהלת הקבוצה רוצה את המאמן המכסיקני ריקרדו לה וולפה - חביב הקהל שלה. ראול ונסל ידריך את הקבוצה במשחק הנוכחי עד שימונה מאמן קבוע. מרסלו דוס סנטוס שהיה פצוע במשחק האחרון התאושש וישחק. מצד שני אזיקל קרבוני פצוע ולא ישחק בקבוצה.

שחקן טיגרה, מרטין גלמריני, הושעה על ידי ההתאחדות הארגנטינאית לשלושה משחקים אחרי שהתפרע וספג אדום במשחק הלפני אחרון מול גודוי. שני הבלמים של הקבוצה, דייגו קסטאנו והמחליף שלו מתיאס אסקובר, מתחו שריר ולא ישחקו הלילה. רמירו לאונה התאושש מפציעתו ויחזור לשחק במדי הקבוצה.

בשמונת המפגשים של שתי הקבוצות עד כה כל צד ניצח שלושה משחקים ויתר המשחקים הסתיימו בתיקו. 

משחק מספר 102:  טיגרה - באנפילד. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק