נבחרת ללא צוות אימון

הבעיה הכי גדולה של נבחרת ישראל היא שראשי הצוות המקצועי באמת חושבים שצורת העבודה שלהם היא נכונה וטובה. זו הסיבה שבפעם הראשונה מאז 1993 ישראל ספגה שני הפסדי בית בקמפיין

יום שישי 02 ספטמבר 2011
דורון ברגר
 הקמפיין אבוד? כנראה שכן. יש לזה סיבה, והסיבה היא לא יוסי בניון או ליאור רפאלוב. בטח לא בירם כיאל או דודו אוואט. נכון, גם להם יש חלק במה שהתרחש במשחק מול יוון, אבל החלק שלהם מינורי.

הצוות שמנהל את נבחרת ישראל פשוט לא מבין שכך לא מנהלים נבחרת. טל בנין, עוזר המאמן, חושב שזה בסדר שמגן שמאלי יערוך את הופעת הבכורה שלו דווקא במשחק מול יוון וזאת למרות שלפני פחות מחודש איש לא חשב לזמן אותו למשחק אימון (ואגב, עומרי בן הרוש דווקא היה בסדר). בנין גם חושב שזה בסדר שמאמן הנבחרת לא יצפה מידי פעם במשחקים. חוסר הבנה בסיסי של עוזר מאמן שכשל בגדול בקדנציה שלו כמאמן נבחרת הנערים והמשיך את דרך האימון המביכה כעוזרו של לואיס פרננדס.

זו נבחרת שאחד מראשיה לא מבין למה זה לא בסדר שמאמן הנבחרת יפרסם בבלוג שלו תמונות של בחורות עם לבוש חלקי. זו נבחרת שאחד מבכיריה לא מבין מדוע זה לא בסדר שבימי משחקים, המאמן הלאומי שלנו משדר תוכניות ברדיו מונטה קרלו. זו נבחרת שהמאמן שלה  עושה את כל הדרך כדי להגיע לזימון ה-100 בתוך שנה. תנו לו עוד קמפיין, וזה יקרה. זו נבחרת שהשבוע ערכה אימון עם שוער אחד בלבד, כי מישהו החליט שאפשר לערוך אימון עם שוער אחד. זו הנבחרת שאחד מאנשי המנהלה בה, מקיים קשרים עסקיים עם לפחות שחקן סגל קבוע אחד, בניגוד לכל מינהל תקין.

וכך, בפעם הראשונה מאז הקמפיין הראשון של שלמה שרף, דהיינו מאז סוף 1993, תסיים ישראל קמפיין עם שני הפסדי בית. 

ואם לשחקנים יש חלק, זה בעיקר בדברי ההתחנפות הבלתי פוסקים שלהם על המאמן הלאומי. זה מגעיל, זה נמאס, זה פאתטי וזה מעליב. כי נבחרת ישראל הציגה ביום שישי את אחד המשחקים החלשים שלה בשנים האחרונות. יש לזה סיבה, ותאמינו לי שהיא לא בציוות של רמי גרשון במרכז ההגנה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק