הערב: הימור כדוריד ב-WINNER

המלצת WINNER למשחק הכדוריד בין מכבי ראשון לציון למטאלורג המקדונית במסגרת חצי גמר מוקדמות ליגת האלופות. ראשון לציון אמנם מארחת את המפגש, אבל תתקשה מאוד

שבת 03 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

 מכבי ראשל״צ רוצה לעשות היסטוריה ולהעפיל לשלב הבתים של ליגת האלופות, אבל קודם עליה לעבור משוכה גבוהה בדמות מטאלורג סקופיה בחצי גמר המוקדמות.

היסטוריה נוספת כבר נרשמה, לאור שהמשחק הערב יהיה משחק הכדוריד הראשון אי פעם שמופיע בטופס ה-WINNER ליין בישראל. במועצת ההימורים מבטיחים שהשנה ניתן יהיה להמר גם על כדוריד ישראלי וכמובן כדוריד עולמי.

מטאלורג היא הדאבליסטית של מקדוניה, בעוד שראשל״צ היא הדאבליסטית בארץ. הצהובים זכו לארח טורניר מרובע בו משתתפות גם הפנרפיארדר האיסלנדית והאסלום הנורבגית שישחקו בינהן, כאשר שתי המנצחות ייפגשו בגמר ביום א׳ והמנצחת בו תגיע לליגת האלופות.

גלעד מאור, מאמן ראשל״צ התייחס למשחק המרתק: ״מטאלורג פייבוריטית, אבל במשחק אחד הכול אפשרי. המפתח נמצא בהגנה ואצל השוערים״.

הישג השיא של מכבי ראשון לציון הוא העפלה לשלב חצי גמר גביע המחזיקות, אז פגשה הקבוצה את ברצלונה. האכזבה הגדולה של המועדון הישראלי הוא מכך שב-9 הניסיונות שלו לא נרשמה הצלחה אחת בלהעפיל לליגת האלופות, ליגה יוקרתית שיכולה לשנות את פני המועדון בישראל ובאירופה.

במטאלורג מדברים אחרת לגמרי. הקבוצה לא רק שרואה את עצמה כמועמדת ברורה להעפיל לליגת האלופות, אלא במקדוניה מסמנים את שמינית הגמר לפחות כמטרה. לינו צ׳רבר, מאמן הקבוצה המקדונית אמר: ״שתי הקבוצות דינמיות ומהירות. מכבי ראשון משחקת כדוריד מודרני וטוב. הסיכויים שווים״.

צ׳רבר ציין את חן פומרנץ, גל אברהם, יון רושקה ואת סילביו בויצ׳אנו, אם כי האחרון פצוע בברך ולא ישחק. מטאלוס צירפה בקיץ את השוער הסרבי הבינלאומי דארקו סטאניץ', ומקשרה של נבחרת סלובניה, מלאדין קוזלינה.

משחק 180: מכבי ראשון לציון‎ (+3.5) ‎ - מטאלורג. ההימור: 2

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק