המלצת MLS: מי פצועה יותר?

ריאל סולט לייק תארח הלילה את פילדלפיה בסגל חסר מאוד לאור פציעות והיעדרויות עקב המשחקים הבינלאומיים. פילדלפיה לא ניצחה כבר 5 משחקים ברציפות, והלילה היא תנסה לחזור למסלול

שבת 03 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
ריאל סולט לייק ופילדלפיה סוף-סוף ייפגשו הלילה במשחק שנדחה מחודש אפריל, זכר לטורניר ליגת האלופות אמריקה בו השתתפה המארחת. 

סולט לייק קטעה בסוף השבוע שעבר רצף של 2 הפסדים, לאחר שניצחה 0:1 את צ'יבאס במשחק חוץ לא קל. פילדלפיה לא ערכה משחק בסוף השבוע שעבר מול ניו אינגלנד בעקבות ההוריקן שהשתולל ביבשת. עבור האורחת אולי עדיף שלא נערך משחק, כיוון שהיא אחרי 5 משחקים בהם לא הצליחה לנצח. משחקה האחרון נערך לפני כשבועיים ובו הפסידה 1:2 בקולומבוס.

למרות שקטעה רצף הפסדים, סולט לייק תגיע למשחק בסגל חלקי מאוד. מהמשחק ייעדרו החלוץ כריס אגורסור, הקשרים נלסון גונזאלז וחביאר מוראלס וכן המגן כריס וינגרט. בנוסף, מצויים בספק רב למשחק השוער קייל רייניש והקשר נד גראבווי. פילדלפיה תגיע בסגל כמעט מלא, פרט ללוי הואפהו שייעדר ובריאן קארול שנמצא בספק רב.

אם לא די בפציעות, מספר שחקנים ייעדרו בעקבות המשחקים הבינלאומיים ברחבי העולם. בשורות סולט לייק ייעדרו וויל ג'ונסון שנמצא עם נבחרת קנדה, ארתורו אלבארז שנמצא עם אל סלבדור, אלבארו סבוריו שנמצא עם קוסטה ריקה וג'יאן אלכנסדרה שנמצא עם האיטי. קאון דניאל ייעדר בפילדלפיה מאחר והוא נמצא עם נבחרת טרינידד וטובגו.

הקבוצות נפגשו בעבר 3 פעמים בלבד - לסולט לייק ניצחון אחד, בעוד פילדלפיה עדיין לא הצליחה להכניע את סולט לייק. אותו ניצחון של המארחת היה במשחק ביתי, באצטדיון ריו טינטו בו ייערך המשחק הלילה. המשחק האחרון ביניהן נערך בפילדלפיה והסתיים בתוצאה 1:1.

למרות היכולת הרעה בשבועות האחרונים, פילדלפיה ניצבת במקום הרביעי בבית המזרחי עם 34 נקודות מ-24 משחקים, 6 נקודות בלבד מתחת לקולומבוס המוליכה כאשר לקולומבוס 2 משחקים יותר.  ריאל סולט לייק במקום החמישי בבית המערבי עם 39 נקודות מ-24 משחקים.

הערכה שלנו: בעקבות החיסורים הרבים בשורות האורחת, ולמרות המצב העגום בו נמצאת פילדלפיה בשבועות האחרונים - היא תצליח לחזור מכאן עם נקודה. לאמיצים אנו ממליצים אף לנסות ללכת על איקס בישיר.

משחק 216: ריאל סולט לייק - פילדלפיה (1+). ההימור: 2

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק