מהמקום האחרון מחפשים עוד ניצחון

המלצת WINNER לאפרטורה: שחקני אתלטיקו אול בויס עדיין במקום האחרון בליגה הארגנטינאית, אבל אחרי הניצחון במשחק האחרון, מקווים שם לזכות בניצחון נוסף על ראסינג

שבת 03 ספטמבר 2011

 אתלטיקו אול בויס תארח  הלילה את ראסינג קלוב במסגרת המחזור החמישי של האפרטורה, הליגה הארגנטינאית.

כל תשומת הלב של התקשורת מופנית  לחזרתו של הכוכב הקולומביאני, ג'ובאני מורנו, לסגל המשחק של ראסינג. זה קרה נגד אול בויס לפני חצי שנה כאשר הוא נפצע ומאז לא שיחק.
עד כה, ללא מורנו, ראסינג נראית מצוין תחת הדרכתו של המאמן דייגו סימונה, אך צריך לחכות ולראות איך מורנו ישתלב במערך של ראסינג שעד עכשיו נראה מצויין.

שחקני ראסינג, שבמקום הרביעי,  נראו לחוצים ומתוחים למדי במשחק התיקו בשבוע שעבר מול ארסנאל, אך השחקנים מודעים לכך ( "אנחנו צריכים להירגע קצת ולא להיות מתוחים", אמר פטריסיו טורנזו לעיתונות)
ראסינג תחסר במשחק היום את תאופילו גויטיארז וולנטין ויולה שספגו כרטיס אדום במשחק הקודם מול ארסנאל. בנוסף, מי שבספק למשחק הוא ג'ובאני מורנו, שחוזר היום לסגל אך לא בטוח שיהיה כשיר לעלות לשחק.

שחקני אול בויס שבמקום האחרון, היו עד עכשיו פחות עקביים, אך הניצחון שלהם, הראשון העונה, בשבוע שעבר על האלופה, ולס סארספילד, הזכיר לנו חלק מהתוצאות היפות שעשו בעונה הקודמת.
 
הניצחון על ולס יעודד את השחקנים של אול בויס אך עדיין מול החבורה העיקשת של סימונה, יהיה להם קשה מאוד. צפוי להיות משחק צמוד ומצויין שיסתיים בתיקו

אול בויס תחסר במשחק היום את קרלוס סוטו, שספג כרטיס אדום במשחק הקודם מול ולס סאסרפילד, מי שצפוי לשחק במקומו הוא פרנצ'סקו מרטינז. בנוסף, תחסר אול בויס את הוגו בריאנטוס הפצוע, כאשר, כריסטיאן ולה ואגוסטין טוראסה בספק למשחק.

בעונה הקודמת, שני המפגשים בין הקבוצות הסתיימו בניצחון 1:0 לזכותה של ראסינג.

משחק מספר 208: אתלטיקו אול בויס - ראסינג קלוב. ההימור: איקס

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק