לסהר עדיפות על תמוז

דרור קשטן יפרסם בשלישי את סגל הנבחרת למשחקים נגד אנגליה ואסטוניה - חלוץ צ'לסי צפוי לפתוח. מקומם בהרכב של זנדברג וגרשון מובטח. דוידוביץ' לא יזומן אלא אם יתנצל

יום שני 12 מרץ 2007
אשר גולדברג

מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן, יפרסם מחר (שלישי) בבוקר את הסגל לשני המשחקים נגד אנגליה ואסטוניה במסגרת מוקדמות יורו 2008.

בסגל ייכללו גם קשר בולטון, עידן טל, וחלוץ מכבי חיפה, רוברטו קולאוטי, למרות שאלה יחמיצו את המשחק נגד אנגליה ב-24 בחודש בגלל כרטיסים צהובים.

חלוץ צ'לסי, בן סהר, מועדף בחוד על פניו של חלוץ בית"ר ירושלים, טוטו תמוז. אם כן סהר ישותך, הוא יהיה החלוץ הצעיר ביותר שלבש את מדי נבחרת ישראל במשחק רשמי של אופ"א.

כזכור, סהר ערך את הופעת הבכורה שלו במדי הבוגרת נגד אוקראינה לפני חודשיים במשחק ידידות.

קשר בית"ר ירושלים, מיכאל זנדברג, צפוי לפתוח בהרכב. במקום עידן טל יפתח קשר בית"ר, גל אלברמן. בהגנה יפתח שמעון גרשון לצידו של בלם בולטון, טל בן-חיים.

הנבחרת תתכנס ביום שני הבא, ה-19 לחודש, למחנה אימונים מרוכז לקראת שני המשחקים מול אנגליה, ב-24 לחודש (מוצ"ש) ומול אסטוניה ב-28 לחודש (רביעי).

דוידוביץ' בחוץ, חייב להתנצל

נכון לעכשיו, ניר דוידוביץ', אשר ימריא ביום שלישי עם מכבי חיפה לספרד, למשחק שמינית גמר גביע אופ"א, לא בתכניות של דרור קשטן למשחקים במוקדמות היורו נגד אנגליה ואסטוניה, בסוף חודש זה.

שני השוערים הראשונים יהיו, כלל הנראה, דודו אוואט ושביט אלימלך. קשטן שוקל לצרף שוער שלישי לשני המשחקים וברור שאם דוידוביץ' יתנצל על אי הגעתו למחנה האימונים בינואר (שהה אז בבדיקות באיטליה), הוא יזומן כשוער השלישי.

גורמים בכירים בכדורגל הישראלי, מנסים לפשר בין שוער מכבי חיפה למאמן הלאומי וקוראים לדוידוביץ' לא לסגור את הדלת על נבחרת ישראל בעידן קשטן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק