פלמייראס וגרמיו מועמדות לנצח

המלצות WINNER למשחקי יום ראשון בברזיל. הפעם המלצות למשחקים בין פלמייראס לקרוזיירו . ובין גרמיו לאתלטיקו פארננסה

יום ראשון 04 ספטמבר 2011

מחזור משחקים כמעט מלא יערך הערב ברזיל ואנו מעניקים שתי המלצות WINNER למשחקים.

 משחק מס. 90 - גרמיו - אתלטיקו פארננסה

 גרמיו מדורגת במקום ה-15 בטבלה כשהיא אחרי שלושה הפסדים בארבעת המחזורים האחרונים. היא תשחק היום מול פארננסה החלשה שמדורגת במקום ה-19 בטבלה, המקום הלפני אחרון כשהיא אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון עם שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו. 

גרמיו השיגה העונה בבית מאזן של ארבעה ניצחונות ותוצאות תיקו לצד הפסד ביתי אחד בלבד. פארננסה מהצד השני ניצחה רק פעם אחת בחוץ והפסידה בשבעה משחקים מתוך עשרה. בסיבוב הקודם ניצחה גרמיו בחוץ 1:0 ואם בודקים מעט את הסטטיסטיקה לאחור, נראה שגרמיו ניצחה בבית בשבעה משחקים מתוך עשרה את פארננסה. הסימון שלנו כאן הוא 1.

משחק מס. 94 - פלמייראס - קרוזיירו

פלמייראס מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא הפסידה במחזור הליגה האחרון 3:1 מול בוטאפוגו, זאת אחרי שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. היא תארח היום את קרוזיירו שמדורגת במקום ה-11 בטבלה כשזו הפסידה במחזור האחרון 4:2 בבית מול פיגוריינסה, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים מול מיניירו ומול סארה. מאזן הבית של פלמייראס העונה עומד על שבעה ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו ללא הפסדי בית כאשר קרוזיירו בחוץ משיגה שלושה ניצחונות, תיקו אחד ושישה הפסדים. 

המפגש הקודם בין השתיים בסיבוב הראשון נגמר בתיקו 1:1, בסך הכל 21 מפגשים היו בין השתיים בעבר, 11 ניצחונות לקרוזיירו ושישה בלבד לפלמייראס. עם זאת, פלמייראס העונה היא קבוצה ביתית מצויינת. היא ניצחה בבית קבוצות חזקות מאוד כמו קורינתיאנס, ואשקו, סאנטוס ועוד.. לדעתי גם קרוזיירו תפסיד שם היו. הסימון 1.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק