העולות החדשות רוצות להמשיך במומנטום

המלצת ווינר לליגה הארגנטינאית: שתי העולות החדשות אוניון ואתלטיקו רפאלה, יפגשו הערב למשחק שבו שתיהן ירצו לנצח, אונין מגיעה לאחר ניצחון מרשים ברדבי בשבוע שעבר, רפאלה מוליכה את הליגה ערב המחזור

יום ראשון 04 ספטמבר 2011
מאור פנחס
אוניון תארח הערב את  אתלטיקו רפאלה במסגרת המחזור החמישי בליגה הארגנטינאית.  אונין השיגה את ניצחונה הראשון בדרבי מזה שמונה שנים בשבוע שעבר מול קולון ושחקניה מגיעים למשחק הערב בביטחון מלא. שחקני  רפאלה מגיעים גם הם בביטחון לאחר שהם מגיעים עם שלושה ניצחונות בארבעה משחקים. 

שתי הקבוצות ינסו להשיג את הניצחון  מהסיבה ששתי הקבוצות הן העולות החדשות בליגה וזקוקות לכמה שיותר נקודות על מנת לא להתקרב לתחתית הליגה. שתי הקבוצות התחזקו בסגלים, אך רפאלה התחזקה יותר בחלק הקדמי ונראית יותר כפייבוריטית לניצחון הערב.

רפאלה תגיע למשחק הערב לראשונה בסגל מלא ללא פצועים ומושעים, חלוצי הקבוצה נראים בכושר הבקעה טוב והם כרגע הקבוצה היחידה שהצליחה לכבוש שני שערים למשחק.

אונין מגיעה לאחר ניצחון מרשים בדרבי ויגיעו בהרכב מלא והמאמן צפוי יהיה לשחק באותו הרכב שניצח 2:0 בשבוע שעבר בדרבי.

אצל רפאלה השחקן היחיד קודובה היה מושעה למשחק אחד בעקבות כרטיס אדום וצפוי לשחק הערב , חואן פרננדז וסבאסטיאן פררה צפוים להחסיר את המשחק בעקבות פציעה.

בעבר נפגשו הקבוצות נפגשו כעשרה פעמים בליגת המשנה של  ארגנטינה,  אונין עם שלושה ניצחונות, רפאלה עם חמישה ושני משחקים הסתיימו בלא הכרעה.

משחק מספר 87: אוניון - אתלטיקו רפאלה. ההימור 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק