בקהאם ודונובן מגיעים לקנזס

המלצת WINNER לליגת ה-MLS: לוס אנג'לס גלאקסי וכוכביה מגיעים למשחק עונה מול קנזס סיטי, שבשבוע שעבר ספגה בסך הכל את הפסדה השני באיצטדיונה החדש. איך זה יסתיים?

יום שני 05 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

משחק מרתק במיוחד ייערך הלילה בליגת ה-MLS, בין קנזס סיטי המארחת לבין קבוצת הכוכבים של לוס אנג'לס גלאקסי, בראשות דיוויד בקהאם ולנדון דונובן.

שתי הקבוצות בצמרת, כך שהמשחק הלילה הוא למעשה משחק פלייאוף טיפוסי. קנזס מגיעה אחרי הפסד שני באיצטדיון החדש, אותו חנכה העונה, 3-2 לדאלאס בסוף השבוע שעבר. אמנם זהו רק הפסידה השני של קנזס העונה בבית, אך גם ההפסד הקודם הגיע רק לפני מספר שבועות, בשבוע הראשון של חודש אוגוסט - 2:1  מול סיאטל.

מנגד, לוס אנג'לס מובילה את הליגה בכל המדדים. במשחק הליגה האחרון שקיימה לפני כשבועיים היא גברה 0:2 בבית על סן חוזה. הפסד הליגה האחרון שלה היה בתחילת חודש אוגוסט.

פצועים בקנזס: דניאל קיירס ולוק ססאנו. בנוסף, צמד החלוצים טיל באנברי וקאי קאמארה ייעדרו מהמשחק בשל משחקי הנבחרות שלהם. בגלקסי פצועים סין אלברדו וגרג בלהאטר ורובי קין, שנמצא עם  נבחרת אירלנד ברוסיה. כל השחקנים הללו לא יוכלו ליטול חלק במשחק הלילה בין שתי הקבוצות.

המשחק האחרון בין השתיים נערך ב-14 במאי השנה. לנדון דונובון כבש צמד והוביל את הגלאקסי לניצחון ענק 1:4 על קנזס. זהו היה הניצחון הראשון של הגלאקסי על קנזס מאז שנת 2008.

לקנזס יש 36 נק' מ-26 משחקים והיא במקום השני בבית המזרחי. לגלאקסי יש 51 נק' מ-26 משחקים והיא במקום הראשון בבית המערבי של הליגה, וכאמור הקבוצה שמוליכה את ה-MLS בכל המדדים.

פטר ורמס, מנג'ר קנזס אמר: "הגלאקסי הם הקבוצה הכי טובה בליגה והם מהווים אתגר עצום עבורינו".  

משחק 185: ספורטינג קנזס סיטי - לוס אנג'לס גלאקסי. ההימור: X

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק