3 המלצות WINNER למוקדמות היורו

הערב יערכו מספר משחקים במסגרת מוקדמות יורו 2012. אנו מעניקים בקובץ זה שלוש המלצות ווינר לשלושה משחקים

יום שלישי 06 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מספר 51: דנמרק - נורבגיה

דנמרק מגיעה למשחק היום אחרי שלא שיחקה השבוע. משחק האחרון בקמפיין בבית ח' היה מול איסלנד ביוני, שם היא ניצחה 2:0 בחוץ. הנורבגים מהצד השני מנצחים 1:0 את איסלנד השבוע במשחק מאוד חלש שלהם. הדנים מדורגים במקום השלישי בבית עם 10 נק', הנורבגים במקום השני עם 13 נק' אבל לנורבגים יש משחק עודף. 

ניצחון של הדנים היום יעלה אותם למקום השני בבית בעקבות הפרש שערים וגם יתן להם ככל הנראה בבטחה את אחד המקומות הראשונים בבית. המפגש האחרון בין שתי הקבוצות, מלבד התיקו 1:1 בסיבוב הקודם, היה בשנת 2003, במוק' היורו 04, שם ניצחה דנמרק בבית 1:0. בסך הכל אירחה דנמרק בבית את הנורבגים בארבעה משחקים וניצחה בשלושה. דנמרק מפסידה לפני חודש במשחק ידידות מול סקוטלנד, אבל לדעתי למשחק היום הם יביאו רוח אחרת, רוח לחימה שונה לגמרי. הדנים קבוצה חזקה מאוד, לדעתנו טובה יותר מהנורבגים. הסימון הוא 1.

משחק מספר 59: אסטוניה - צפון אירלנד

אסטוניה מדורגת במקום הרביעי בבית ג' עם 10 נק'. היא איכשהו נמצאת במאבק מול סרביה וסלובניה על המקום השני כשהיא מנצחת את סלובניה בחוץ 2:1 באופן מפתיע ביותר. האירים מהצד השני נחלשו מאוד בשנתיים האחרונות. הם כרגע במקום החמישי בבית, אמנם עם משחק חסר אבל עם ניצחון אחד בלבד במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. הם הפסידו לאיטליה במשחק האחרון 1:0 קטן משער של קסאנו בדקה ה-11. בין שתי הקבוצות עדיין מחכים שני משחקים. הן נפגשו פעמיים בלבד בעבר. 

בשנת 2004 ניצחה צ. אירלנד 1:0 באסטוניה ושנתיים לאחר מכן היא שיכפלה את הניצחון ועשתה זאת הפעם בבית. בגדול צפון אירלנד קבוצה מעט יותר חזקה מהאסטונים. עם זאת, אחרי הניצחון בסלובניה, לדעתנו,  האסטונים יגיעו למשחק היום עם הרבה התלהבות. הם ילחצו מהפתיחה בכדי להשיג הכרעה מוקדמת ולנסות איכשהו, להפתיע את סרביה וסלובניה. בכל מקרה, אסטוניה מסוגלת לנצח גם את המשחק הזה.  ההימור: 1


משחק מספר 62: רומניה - צרפת

משחק במסגרת בית ד', מפגיש את נבחרת רומניה שחייבת לנצח את המשחק הזה אל מול נבחרת צרפת, שכרגע במקום הראשון בבית עם 16 נק' ושלושה משחקים נותרו לה עד סוף הקמפיין. הרומנים מגיעים למשחק היום אחרי שניצחה 2:0 בלוקסמבורג. הם ממש לא הרשימו ורק צמד של טורג' נתן להם את הניצחון עם שני שערים שהובקעו עוד במהלך המחצית הראשונה. הצרפתים השני ניצחו 2:1 את אלבניה במשחק חוץ לא פשוט עם שערים של בנזמה ושל אמבילה. המפגש הקודם בין השתיים בבית נסיים בניצחון צרפתי 2:0 כשאז שני השערים של הצרפתים הובקעו בדקות 83 ו-90. הצרפתים היום יחסרו שני שחקנים חשובים, בן ערפה ואת גאלאס. 

בגדול, צרפת תמיד התקשתה מול הנבחרת הרומנית. היא אמנם לא הפסידה לה מעולם (שמונה מפגשים היו בין השתיים), אך בארבעת הניצחונות מולה, היא לא ליקקה דבש. לדעתי, רומניה תילחם חזק על המשחק הזה. הצרפתים ידועים כקבוצה לא ממש יציבה. אמנם הם פייבוריטים, אבל לדעתנו הרומנים יכולים לגנוב נקודה מהצרפתים. ההימור: איקס

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק