7 השנים הרעות יסתיימו ביום הולדת שמח?

המלצת WINNER לרבע גמר אליפות ארה"ב הפתוחה: סמנתה סטוסור האוסטרלית אמנם רחוקה מלהציג יכולת שיא, אך מפגש מול זבונרבה שחוגגת היום יום הולדת, בהחלט יכול לקדם משמעותית את מאזנה. למה היו לזבונרובה 7 שנים רעות? תקראו בכתבה

יום רביעי 07 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

סמנתה סטוסור האוסטרלית תפגוש הערב את ורה זבונרבה הרוסית במשחק רבע גמר אליפות ארה"ב הפתוחה, משחק המופיע בטופס ה-WINNER. יש לציין כי המשחק תוכנן לאתמול, אך נדחה ב-24 שעות בעקבות הגשמים בארצות הברית.

סטוסור שיחזרה כבר את ההישג שלה משנה שעברה כשהעפילה לרבע הגמר בטורניר, אולם היא שואפת לשוב למשחק חצי גמר של טורניר גראנד סלאם, לראשונה אחרי שנה וחצי אז העפילה בטורניר הרולאן גארוס בצרפת למשחק הגמר.

הבעיה של סמנתה סטוסור היא שיריבתה הערב היא ורבה זבונרבה, המדורגת שנייה בטורניר וכמובן שגם במקום השני בדירוג העולמי. להבדיל מסטוסור שמדורגת במקום העשירי בעולם, הצליחה זבונרבה להעפיל השנה לחצי גמר גראנד סלאם כששיחקה באוסטרליה. בשנת 2010 העפילה הטניסאית הרוסיה למשחקח הגמר בארצות הברית וכן בטורניר ווימבלדון.

שתי הטניסאיות נפגשו בעבר 9 פעמים, ונתון די מדהים לציין הוא שטסוסור ניצחה ב-7 מפגשים מתוכם. למעשה, זבונרבה השיגה את הניצחון האחרון שלה על האוסטרלית רק לפני 7 שנים. מאז, השיגה סטוסור 7 ניצחונות ברציפות, אם כי אף אחד מהניצחונות האלה לא הושג בטורניר גראנד סלאם. הניצחון האחרון של זבונרבה הושג בטורניר גראנד סלאם, אך היה זה על הדשא של ווימבלדון בשנת 2004.

במאזן המשחקים השנתי שלהן, לזבונרבה ישנו יתרון קל- לסטוסור 31 ניצחונות לצד 18 הפסדים ואילו לזבונרבה 45 ניצחונות ו-15 הפסדים. בנוסף, זבונרבה זכתה השנה ב-2 תארים בעוד סטוסור לא השיגה השנה אפילו לא תואר אחד. 

מה שבטוח הוא שצפוי משחק מסקרן במיוחד בין שתי הטניסאיות בנות ה-27. ולסיום, עוד נתון שכדאי לציין - הערב תחגוג ורה זבונרבה יום הולדת והיא בוודאי תשמח לחגוג זאת עם כרטיס לחצי הגמר.

משחק 21: סמנתה סטוסור - ורה זבונרבה. ההימור: 1

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק