אינדיאנה רוצה להבטיח ביתיות

המלצת WINNER ל-WNBA: אינדיאנה תארח הלילה את וושינגטון בידיעה שניצחון יבטיח לה סופית את יתרון הביתיות בפלייאוף. וושינגטון המושפלת תקווה לחזור עם הפסד מינימלי

יום רביעי 07 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

וושינגטון קבוצה חלשה, פשוט כך. לאורחת הלילה יש מאזן של 9:1 בעשרת המשחקים האחרונים, בעוד שאינדיאנה אוחזת במאזן 5-5 בעשרת המשחקים האחרונים. כעת חוזרת אינדיאנה למגרשה הביתי לאחר כעשרה ימים בהם ערכה משחקי חוץ באטלנטה, קונטיקט ושיקגו.

אינדיאנה ניצחה בכל ארבעת המשחקים בין שתי הקבוצות בעונה זו, כאשר המשחק האחרון היה ב-21 לאוגוסט ואינדיאנה ניצחה 83-51, במשחק חד צדדי.

אל המשחק הלילה וושינגטון מגיעה אחרי תבוסה לקונטיקט ב-4 בספטמבר, בשיעור 79-48. הפסד מחפיר למדי, במשחק שנערך בוושינגטון. אינדיאנה אחרי ניצחון על שיקגו  בחוץ ב-4 בספטמבר בשיעור 88-80.

אינדיאנה במקום הראשון במזרח, והניצחון הצפוי הלילה יעניק לה סופית את יתרון הביתיות בסיבוב הראשון של הפלייאוף. מאמן אינדיאנה, לין דאן אמר: "היו לנו כמה הפסדים מביכים בעת האחרונה, אבל זה קורה שיש נפילות מתח. אני מאמין שננצח ונגמור את הסיפור הלילה".

טרודי לייסי, מאמנת וושינגטון אמרה: "היו לנו שלושה משחקים בארבעה ימים וזה גמר אותנו פיזית ומנטאלית, כי יש לנו ספסל קצר. אני מאמינה שבכל זאת נתאושש הלילה". 

משחק 147: אינדיאנה פיבר - וושינגטון מיסטיקס (‎+13). ההימור: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק