3 המלצות סקנדינביות לחמישי

יום חמישי עמוס במשחקים, והיום אנו מעניקים כאן המלצות לשלושה משחקים מהליגה הפינית הראשונה והליגה השבדית הראשונה

יום חמישי 08 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 180: הונקה - יבסקילה

ליגה פינית ראשונה: הונקה, המדורגת במקום החמישי בטבלה, מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון 0:2 על מארייהאמן, שקטעו שתי תוצאות תיקו והפסד למוליכה הלסינקי. יבסקילה מדורגת במקום השלישי בטבלה ומגיעה למשחק היום אחרי ניצחון 0:1 על השניה בטבלה, אינטר טורקו, אחרי שלוש תוצאות תיקו ברצף. 

בסיבוב הקודם נפרדו שתי הקבוצות בתיקו 2:2, כאשר ניצחונה האחרון של יבסקילה בהונקה היה לפני שנה (2:3), והוא אף היה הניצחון היחיד שלה על הונקה במהלך תשעה משחקים בין השתיים מאז שנת 2005. הונקה ניצחה בשישה מפגשים ושני משחקים לא הוכרעו. 

הונקה השיגה העונה בבית מאזן של 4-4-3 לעומת יבסקילה שבחוץ משיגה מאזן של 3-5-3. יבסקילה באמת קבוצה מצויינת אבל, לדעתנו, הונקה תכניע אותה במשחק היום. ההימור: 1.

משחק מס' 186: מיפה - מארייהאמן

ליגת פינית ראשונה: מיפה מדורגת במקום השישי בטבלה, כשהיא ניצחה בשני המשחקים האחרונים שלה, 1:2 את וי.פי.אס בחוץ ו-1:2 בבית את יארו. היא תשחק היום מול מארייהאמן שמגיעה למשחק במומנטום רע אחרי שמונה משחקים ללא ניצחון, במהלכם רשמה שישה הפסדים. האורחת מדורגת במקום השמיני בטבלה, ובסיבוב הקודם היא נפרדה ממיפה בתיקו 1:1. 

בעונה שעברה דווקא ניצחה מארייהאמן פעמיים את מיפה, בליגה 0:2 ובגביע 0:4. בסך הכל השתיים נפגשו ל- 18 משחקים, כשכל קבוצה ניצחה בשישה משחקים ושישה משחקים נוספים לא הוכרעו. הנתון הזה יופר היום כשלדעתנו מיפה תנצח את המשחק. ההימור: 1.

משחק מס' 189: גפלה - מאלמו 

ליגה שבדית ראשונה: גפלה מדורגת במקום העשירי בטבלה, ומגיעה למשחק היום אחרי שבעה משחקים ללא ניצחון, בהם רשמה שישה הפסדים. המארחת תחסר את טורנוס כשהיא מארחת את מאלמו, שמדורגת רק במקום השמיני בטבלה, אך מגיעה למשחק היום בכושר מצויין, אחרי שלושה ניצחונות בינתיים רצופים, אחד מהם 0:2 על דינמו זאגרב במוק' ליגת האלופות, שלא ממש עזר לה ושלח אותה לשלב הבתים בליגה האירופית. 

למאלמו מצפים עכשיו שלושה משחקי חוץ רצופים, כשהיא לא ממש קבוצת חוץ גדולה השנה וניצחה רק משחק חוץ אחד במהלך תשעת משחקי החוץ האחרונים שלה. האורחת תחסר היום את דאלין ואת סודיץ'. בסיבוב הקודם נפרדו השתיים בתיקו מאופס, מאלמו ניצחה את גפלה בחמישה מתוך ששת המשחקים האחרונים בין השתיים. לדעתנו, מאלמו בכושר שלה, מסוגלת לנצח במשחק חוץ את גפלה החלשה. הסימון כאן הוא 2
 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק