2 המלצות WINNER לליגה הברזילאית

המחזור ה-22 בליגה הברזילאית יימשך הלילה, ואנו מעניקים שתי המלצות ווינר על שניים מהמשחקים היותר מרתקים שייערכו בדרום אמריקה

יום חמישי 08 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
משחק מס' 204: באהיה - גרמיו 

שתי הקבוצות צמודות בטבלה. באהיה במקום ה-15, גרמיו רק מקום אחד מעליה. שתיהן מגיעות למשחק הלילה אחרי ניצחונות גדולים, באהיה גברה 1:3 על פלאמנגו החזקה בחוץ, בעוד גרמיו הביסה בביתה 0:4 את א. פארננסה. 

בכל זאת, שתיהן בסך הכל קבוצות בינוניות ומטה השנה. באהיה עם ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה, גרמיו הפסידה בשלושה משחקים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. בסיבוב הקודם ניצחה גרמיו בבית 0:2. מתוך תשעה משחקים בין השתיים, רק שניים הוכרעו. באף לו אחד מהם, קבוצת החוץ לא ניצחה. ההימור: X.

משחק מס' 215: קורינתיאנס - פלמנגו

למרות שהיא מדורגת במקום הראשון, קורינתיאנס מגיעה למשחק הלילה בכושר עלוב, אחרי שהפסידה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. במחזור האחרון רשמה הפסד לקוריטיבה בחוץ 1:0. פלמנגו מדורגת במקום החמישי בטבלה, ובה מככב רונאלדיניו שלא מפסיד לכבוש לאחרונה. הקבוצה שלו אמנם הפסידה פעמיים ברצף אבל הוא כבש שני שערים במהלכם. 

בסיבוב הקודם נפרדו השתיים בתיקו 1:1, ממש כמו בעונה שעברה בפלמנגו. במשחק בקורינתיאנס ניצחה הקבוצה הביתית 0:1. קורינתיאנס ניצחה רק בחמישה משחקים מתוך 22 שהיו בין השתיים ורק שלוש פעמים בבית מתוך 11 משחקים. העונה קורינתיאנס משיגה בבית שבעה ניצחונות ושני הפסדים בעשרה משחקי בית, פלמנגו הפסידה בחוץ רק פעם אחת במהלך עשרה משחקים, ניצחה ארבע פעמים וסיימה חמש פעמים בתיקו. לדעתנו קורינתיאנס עדיפה, ואם פלמנגו לא היתה מגיעה למשחק אחרי שני הפסדים, המשחק היה מעט יותר צמוד. ההימור: 1.

צילום: GETTYIMAGES

 

 

 

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק