מי תחזור למסלול הניצחונות?

MLS: פילדלפיה יוניון וניו אינגלנד רבולושן ייפגשו הלילה למשחק שנדחה עקב סופת "איריין". שתי הקבוצות מגיעות למשחק אחרי רצף של שישה ניצחונות שנקטע במחזור הקודם

יום רביעי 07 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
במשחק שאמור היה להתקיים ב-28 לאוגוסט, אך נדחה עקב סופת ההוריקן "איירין" שהכתה את ארה"ב, פילדלפיה יוניון וניו אינגלנד רבולושן ייפגשו הלילה.

יוניון מגיעה למשחק אחרי הפסד 2:1 לריאל סולט לייק בשבת, אשר קטע רצף של שישה ניצחונות. משחקה האחרון של הרבולושן נערך ב-20 באוגוסט, בו נפרדה בתיקו 2:2 מניו יורק, וגם הוא קטע עבורה שישה ניצחונות רצופים.

מנג'ר יוניון, פיטר נובאק, אמר לקראת המשחק הלילה: "אנחנו חייבים להסתכל קדימה. אנחנו יודעים מה עומד לפנינו. חשוב לשמור על היכולת שלנו, וכמובן לשפר את הטעון שיפור, במגמה להיראות כפי שנראינו בתחילת העונה".

מן העבר השני, שאלריי ג'וזף, אמר: "היינו ביתרון מול ניו יורק, אבל לא השכלנו לשמור עליו. אנחנו פשוט לא עושים מספיק על מנת לשמוח בסיום המשחק. נתנו לשתי נקודות נוספות לחמוק מבין אצבעותינו, ונצטער על כך בהמשך".

במאזנה של פילדלפיה 34 נקודות שהושגו במהלך 25 משחקים, והיא מדורגת במקום הרביעי בטבלת המזרח. לניו אינגלנד 23 נקודות במאזנה ב-26 משחקים, והיא ממוקמת תשיעית בטבלה.

שתי הקבוצות נפגשו רק פעמיים, והמאזן עומד על- ניצחון ליוניון ותיקו אחד. במשחק הקודם ביניהן, שהתקיים ב- 31 ליולי, פילדלפיה רשמה ניצחון 0:3 משערים של רויז, ואלדס ו-וויליאמס.


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק