לברון נעצר, דטרויט ניצחה

ניצחון 79:76 לדטרויט שעלתה הלילה ל-0:1 בסדרת הגמר של המזרח. קליבלנד היתה קרובה להפתיע עם החטאה מסמרת שיער של מארשל בשניות הסיום. לברון נעצר על 10 נקודות

יום שלישי 22 מאי 2007
מערכת TELESPORT
דטרויט - קליבלנד 76:79 (0:1 בסדרה לפיסטונס)

שיא פלייאוף שלילי ללברון שנעצר על 10 נקודות בלבד ולא הרבה לזרוק לכיוון הסל של הפיסטונס. זה לא שדטרויט הייתה כל כך גדולה בהגנה, האמת שהיא שיחקה רע, אפילו רע מאוד. הסיפור של המשחק היה החטאה של דוניאל מארשל בשניות הסיום שיכלה להעניק יתרון מפתיע בסדרה לקאבס. 

לברון למרות המשחק החלש סיים גם עם 9 אסיסטים̠ו-10 ריבאונדים, אילגאוסקאס הוביל את המפסידים עם 22 נקודות. טיישון פרינס שסיים עם 8 נקודות בלבד וצ'ונסי בלופס שסיים עם 13 לא הצליחו להיכנס למשחק של הפיסטונס, שנאלצו להשתמש בשרותיו הטובים של המילטון שסיים עם 24 נקודות. ראשאד וואלאס היה היחיד שתפקד בהגנה המקەמית וסיים עם 12 ריבאונדים ו-7 חסימות.

הרבע הראשון היה בשליטה ובקצב שקליבלנד הכתיבה. צ'ונסי בילופס לא נראה בשטח והקאבס עלו ליתרון 5 בתום 12 הדקות. ברבע השני ההגנה של דטרויט שכחה שהיא קיימת ואילגאוסקאס חגג מתחת לסלים. לקראת סוף הרבע השתפר המשחקȠשל המקומיים, אך השיפור לא תורגם לנקודות בהתקפה והפיסטונס ירדו להפסקה בפיגור 6.

אחרי שקיבלו על הראש בחדר ההלבשה יצאו דטרויט לרבע השלישי חדורי מוטיבציה. ריצה של 0:7 בדקה וחצי החזירה את היתרון למקומיים, אך החבורה של לברון נצמדה ולא נתנה למקומיים לברוח כשהם מגיעים לרביעי בפיגור נקודה בלבד.

מכאן החלה הנדנדה כשהכדור שנראה כאחרון במשחק נמצא אצל הקאבס, בפיגור של 76:78 חדר לברון לכיוון הסל, אך הוציא כדור גדול לדוניאל מארשל שהיה פנוי לגמרי לקלוע שלשה מהפינה הימנית, מארשל כיוון, זרק והחטיא כ۩בשניות שנותרו הוסיפה דטרויט עוד אחד מהקו כדי להבטיח ניצחון ראשון בסדרה.

תמונות: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק