נמני לעמאשה: תוציא דרכון ישראלי

פרסום ראשון: מכבי חיפה, ההתאחדות לכדורגל וסוכנו של השחקן אבי נמני מנסים לשכנע את משפחתו להוציא לו תעודת זהות כחולה על מנת שישחק במדי נבחרת ישראל, בטענה שזה יקדם משמעותית את הקריירה של השחקן

יום חמישי 08 ספטמבר 2011
שלמה חסיד
בימים האחרונים נעשים מאמצים גדולים לשכנע את חלוץ מכבי חיפה, וויאם עמאשה לקבל תעודת זהות כחולה על מנת שיוכל לשחק במדי נבחרת ישראל. 

לעמאשה נאמר כי מהלך שכזה יכול לקדם משמעותית את הקריירה שלו, וכן לשפר את סיכוייו לקבל הצעה מקבוצות בכירות בחו"ל, דבר שכמובן ישפר את ביצועיו של החלוץ וכן יקדם אותו כלכלית בצורה ניכרת.

כידוע, לוויאם עמאשה אין תעודת זהו כיוון שנכבדי העדה לה הוא שייך לא מעוניינים לקחת צד בסכסוך הישראלי-ערבי ועל כן השחקן אינו מחזיק כלל בתעודת זהות. אחרי כשלון הקמפיין של נבחרת ישראל במוקדמות היורו ולאור יכולתו הגבוהה של השחקן במדי מכבי חיפה, החלו בהתאחדות לכדורגל לחשוב על דרכים לפתות את החלוץ להפוך לישראלי.

תחילה, פנתה ההתאחדות לכדורגל למכבי חיפה שמיד הודיעה כי תתמוך במהלך ותנסה לסייע. מיד אחר כך נרתם למהלך גם סוכנו של השחקן, אבי נמני הרוצה לעזור לנבחרת ישראל וגם מעוניין שהמיוצג שלו יתקדם בקריירה, מקצועית וכלכלית.

בשבוע הבא צפויה להיערך פגישה עם משפחתו של השחקן, שכבר הודיעה שלא תמרה את פי כהני העדה הדרוזית, אולם הצדדים המעורבים מעריכים כי אם המשפחה תיתן יד למהלך אז יוקל על נכבדי העדה לתת אור ירוק וכך לאפשר לשחקן לקבל תעודת זהות. בנוסף, עמאשה יוכל לייצג את העדה הדרוזית ואת הכפר ברמות הגבוהות ביותר, כאשר ברור שכל הצדדים מעוניינים שעמאשה יתקדם בקריירה שלו ויגיע לטופ.

וויאם עמאשה עצמו רוקם חלום להגיע לליגת הפרמייר-ליג האנגלית, בידיעה שכל עוד לא ישחק בנבחרת ישראל או לפחות ברמות הגבוהות ביותר - אף קבוצה לא תפנה אליו.

גורם בכיר המקורב לשחקן אישר ל-TELESPORT את הידיעה ואמר: "בימים האחרונים נעשים מאמצים כבירים לנסות ולשכנע את ראשי העדה הדרוזית לאפשר לעמאשה לקבל תעודת זהות ולשחק בנבחרת ישראל. נקווה שהעניינים יסתיימו והנבחרת שלנו תרוויח שחקן נוסף מהרמה הגבוהה ביותר". 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק