שחקני חיפה: ננצח בשביל לוי

שחקני מכבי חיפה, שנחתו אמש בספרד משדרים אופטימיות וביטחון לרוני לוי: נעשה הפרדה בין טדי להר היהודים. לוי: מקווה לעשות סנסציה. שופטים משבדיה ינהלו את המשחק. המשחק ישודר בערוץ 10

יום שלישי 13 מרץ 2007
שלמה חסיד

שחקני מכבי חיפה נחתו  אמש אחר הצהרים בברצלונה. הרבה אופטימיות זעירה והרגשת ביטחון הסתובבה בין כל הפמליה שמלווה את רוני לוי. 

שחקני מכבי חיפה הבטיחו לרוני לוי: "אנחנו ננצח בשבילך. הקבוצה תתחבר במיוחד בשבילך. אנחנו לא נסיים כאן את המסע האירופאי. 

יש לנו ביטחון, נעשה את ההפרדה בין טדי להר היהודים". 

בערב  ערכו שחקני מכבי חיפה אימון קל של שיחרור בסמוך למלון הקבוצה. והיום(רביעי) תקיים מכבי חיפה אימון אחד בהר היהודים, מגרשה של אספניול. 

רוני לוי: מקווה שנחולל סנסציה

מכבי חיפה נחתה  אמש בצהריים בברצלונה לקראת המשחק נגד אספניול ביום חמישי בשמינית גמר גביע אופ"א.

המאמן, רוני לוי, החליט לבטל את אימון הערב ולקיים אימון שחרור בלבד. היום  (רביעי) תקיים הקבוצה מסיבת עיתונאים ואימון בשעת המשחק.

הירוקים סיימו בתיקו 0:0 את המשחק הראשון בבלומפילד ומקווים לגנוב שער חוץ יקר ולהשאיר את החלום האירופי בחיים.

מאמן הקבוצה רוני לוי שעבר שבוע סוער דיבר  בשדה התעופה על האתגר הצפוי לקבוצתו: "אני חושב שהאתגר כל כך גדול והמעמד מחייב שיהיה לנו כוחות להביא מעצמנו. נעשה את המקסימום ואני מקווה שנצליח".

המאמן יודע מהם יחסי הכוחות במשחק הקרוב אך עדיין נותר אופטימי: "אספניול היא קבוצה מצוינת בליגה הספרדית ובבית יחסי הכוחות נוטים לטובתם, אבל אנחנו מסוגלים להוציא מאיתנו הרבה, גם כבודדים וגם כקבוצה. בעבר קרו סנסציות ואנו מקווים שנהיה עדים לאחת שכזאת גם הפעם. התפקיד שלי להדריך את הקבוצה גם כשהדברים הולכים קשה וכשהם לא הולכים כפי שאנו רוצים וצריך לדעת להתמודד בחיים בכל מצב". 

קפטן הקבוצה יניב קטן מסכים עם מאמנו בכל הקשור לקושי של המשחק הקרוב אך גם הוא מראה סימנים של אופטימיות: "יהיה קשה מאד, הם קבוצה חזקה מאד אבל קיבלנו הזדמנות שאנו חייבים לנצל עד הסוף. הם קבוצה טובה אבל אני מקווה שנוכל לעשות את זה". 

קטן כמו כל חבריו לקבוצה מעדיף לשכוח כמה שיותר מהר מהמשחק מול בית"ר: "בטדי קיבלנו מכה חזקה מאד, לא ציפינו שכך זה יסתיים, אבל צריך להביט קדימה וכעת אפשר לעשות משהו שיציל את העונה הזאת. באירופה אנחנו קבוצה אחרת ואני מקווה שנציג את היכולת שהצגנו באירופה עד כה ונעלה".

רביד גזל היה הכי בטוח בין שחקני האלופה במוכנות של קבוצתו לקראת המפגש הקרוב: "אנחנו הולכים לעבור לשלב הבא. יהיה משחק קשה, הוכחנו שבאירופה אנו מסוגלים להרבה יותר מבליגה. גם צסק"א הייתה פייבוריטית כמו אספניול אבל אנחנו יכולים לעבור. כבר הוצאנו תוצאות טובות באירופה לאחר מפלות בליגה. בואו נקווה שזה יחזור על עצמו". 

הברזילאי גוסטבו בוקולי שתמיד מביט על החיים באופטימיות הוסיף "אנחנו מוכנים בשביל לעשות את זה, נעשה את הכל בכדי לעלות. מה שהיה בטדי כבר עבר והמטרה היא להמשיך באותה דרך באירופה. זה קשה אך אפשרי כי יש לנו סגל טוב שיכול לעשות את זה".

שוער הקבוצה ניר דוידוביץ' צופה משחק מלא אירועים מבחינתו אך גם הוא לא מודאג ושומר על מורל גבוה: "נבוא לעשות את המקסימום, ולי תהיה הרבה עבודה כמו תמיד במשחקים מהסוג הזה, אבל אני מקווה שיחד עם כולם נעשה עבודה טובה. אי אפשר לדעת מה יהיה בכדורגל ואי אפשר להבטיח כלום. אני מקווה שנראה הרבה יותר טוב מאיך שנראנו בטדי".

השוער סרב להתייחס לנבחרת הלאומית שהסגל שלה למשחקים מול אנגליה ואסטוניה יתפרסם יותר מאוחר היום: "אני כרגע מרוכז במכבי חיפה ובמשחק של יום חמישי ולא אגיב לענייני פירסום סגל הנבחרת היום".

רביעיית שופטים משבדיה תנהל את המשחק ביום חמישי. פטר פרוג'פלדט יהיה השופט הראשי כשלצידו הקוונים, סטפאן ויטברג והנריק אנדרסן. מרטין אינבגרסון יהיה השופט הרביעי.

המשחק ישודר בערוץ 10

כאמור בבוקר עוד שום ערוץ לקח על עצמו את זכויות השידור, אולם בסופו של דבר רכש ערוץ 10 את הזכויות וישדר את המשחק ביום חמישי.

צילום ועריכת וידאו: יותם רונן

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק