4 המלצות WINNER לליגת הצרפתית השנייה

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על ארבעה משחקים מליגת הכדורגל בליגה הצרפתית השנייה

יום שישי 09 ספטמבר 2011

 משחקי המחזור השישי בליגה הצרפתית השנייה יערכו הערב ואנו מעניקים ארבע המלצות WINNER למשחקי הערב

משחק מס. 32 - בולון - ארלה - X (יחס 2.55)

אחרי חמישה מחזורים, בולון מדורגת במקום ה-14 בטבלה כשהיא משיגה תוצאות תיקו בכל חמשת המשחקים שלה. היא תארח היום את ארלה שפתחה את העונה עם ניצחון ביתי על לה מאן, שיחקה לא טוב בשלושת המחזורים לאחר מכן בהם היא הפסידה לרימס וסיימה פעמיים בתיקו, אך במחזור האחרון היא מנצחת את לה האבר החזקה 1:0 בבית. 

ארלה, שירדה ליגה בעונה שעברה, היא קבוצה טובה יותר מבולון. המארחת טרם הפסידה העונה, היא בסך הכל משחקת לא רע במשחקי הבית שלה. נראה שגם במשחק הזה היא לא תפסיד, אנחנו מסמנים הפעם תוצאת תיקו.

משחק מס. 37 - מונאקו - אנז'ר - 1 (יחס 1.80)

מונאקו שירדה בעונה שעברה ליגה, נראית רע מאוד העונה. היא טרם ניצחה העונה במהלך חמישה משחקים בהם היא מפסידה פעם אחת ומסיימת ארבע פעמים בתיקו. היא תארח היום את אנז'ר, קבוצה לא חזקה במיוחד שאמנם ניצחה במשחק אחד, אך מנגד הפסידה פעמיים וסיימה בשני משחקים נוספים בתיקו.

 הקבוצות טרם נפגשו בעבר וזוהי הזדמנות מצויינת עבור מונאקו להתעורר סוף סוף ולהשיג ניצחון ראשון אם היא רוצה לאיים איכשהו השנה על הצמרת. עם כל החיזוק שמונאקו הביאה השנה, היא עדיין לא נראית במייטבה. למרות זאת, אני הפעם מאמין שהיא באמת תצליח ותנצח את המשחק הזה. אנחנו מסמנים כאן 1.

משחק מס. 39 - מץ - לאבאל - X (יחס 2.75)

מץ מדורגת במקום השביעי אחרי חמישה מחזורים כשהיא פותחת את העונה עם הפסד 1:0 בטור ומשיגה לאחר מכן שתי תוצאות תיקו מול ארלה ומול סדאן ומנצחת בגנגאן ובבית את שאטורו. היא תארח היום את לאבאל שפתחה אף היא את העונה עם הפסד, 2:1 בבית מול קלרמונט כשלאחר מכן היא נפרדת בתיקו מול לה האבר, בולון ומול טרואה כשהיא מנצחת באיסטרס. 

בגדול, לאבאל קבוצה מעט יותר טובה ממץ. היא נראית טוב יותר ממנה בשנתיים האחרונות. מץ מאוד נחלשה ולמרות שהיא פתחה את העונה הזו לא רע, לדעתנו, המשחק יהיה מאוד שקול.


משחק מס. 41 - נאנט - לה מאן - X (יחס 2.50)

נאנט נראית רע כרגע, היא עם שלושה הפסדים בחמשת המשחקים הראשונים שלה העונה כאשר לה מאן לא יותר טובה ממנה ובמאזנה רק ניצחון אחד לצד ארבעה הפסדים. בעונה שעברה ניצחה לה מאן בשני המשחקים, 2:0 בחוץ ו-3:2 בבית. בגדול היא קבוצה טובה יותר מנאנט אך גם כאן, המשחק יהיה מאוד צמוד, לדעתנו. 

שתי הקבוצות פתחו רע מאוד את העונה. בגביע הן דווקא מצליחות יותר. לדעתנו, המשחק יהיה שקול ושתי הקבוצות ישמחו לא להפסיד היום. אנו מסמנים כאן X.

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק