מכבי תא: סומכים על שלטונות הצבא

מכבי ת"א בתגובה לידיעות לפיהן עומר ורד, דור מיכה, מושיקו לוגסי, רועי קהת ויתר החיילים בקבוצה לא יצאו עם הקבוצה לבשיקטאש: "הליך הנפקת האישורים נמצא בעיצומו. המועדון לא קיבל שום הודעה רשמית משלטונות צה"ל"

יום חמישי 08 ספטמבר 2011
ארז דיקפלד
 אם לא די בכך שמכבי תל אביב מגיעה בשבוע הבא לאצטדיונה של בשיקטאש באיסטנבול שם יחכו לה כ-30 אלף אוהדים טורקים, לא דבר נעים נוכח השבוע האחרון בין מדינות ישראל וטורקיה, אז אתמול הצהובים נאלצו להתעסק במכה נוספת.

במהלך יום חמישי פרסמו מספר כלי תקשורת כי החיילים במכבי ת"א - דור מיכה, רועי קהת, אורי כהן, עומר ורד, מושיקו לוגסי ויוסי גינצבורג לא יוכלו לצאת עם הקבוצה לטורקיה בעקבות הסירוב של שלטונות צה"ל לשחרר חיילים לנסיעה לטורקיה. 

למרות זאת, במכבי תל אביב הודיעו בשעות הערב על-ידי דובר המועדון, עופר רונן: "מכבי ת"א לא קיבלה שום הודעה משלטונות צה"ל לגבי בקשת השחקנים שמשרתים בצה"ל בנוגע ליציאה לטורקיה. בצה"ל קיים נוהל לבקשת בקשות והנפקת אישורים - וההליך נמצא בעיצומו. אנחנו סומכים על שלטונות הצבא שיסדיר את האישורים הרלבנטיים".

במכבי תל אביב מעריכים שכל השחקנים יצאו עם הקבוצה לטורקיה, אם מאמן הקבוצה מוטי איווניר יחליט לכלול אותם בסגל למשחק החוץ באיסטנבול. המשחק שייערך ביום חמישי (15.9, 20:00) יהיה הראשון של מכבי ת"א במסגרת שלב הבתים של הליגה האירופית, בית בו הוגרלה בנוסף עם דינמו קייב וסטוק האנגלית.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק