בניון: מקווה להישאר בווסטהאם

"הגארדיאן" מפרסם הבוקר כי הקשר הישראלי הוא הראשון שהביע את רצונו להישאר במועדון הלונדוני - בניון: מאמין שאפשר להישאר בליגה. העיתון טוען כי הקשר יסרב לטוטנהאם

יום שלישי 13 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

"הגארדיאן" מדווח הבוקר שקשר ווסטהאם יוסי בניון הביע את רצונו להישאר בקבוצה גם בעונה הבאה.

עפ"י העיתון הבריטי, הקשר הישראלי הוא השחקן הראשון שביקש להישאר במועדון הלונדוני מאז מונה אלן קרבישלי למנג'ר הקבוצה. בניון התעקש שהוא ידחה כל הצעה ממועדונים אחרים כולל טוטנהאם שנראית הכי רצינית לגביו.

בניון אמר לעיתון: "ווסטהאם זה מועדון גדול עם היסטוריה נפלאה. זה היה בוודאות המעבר הנכון עבורי. העונה לא הכל הולך לנו, אבל אני עדיין מאושר בווסטהאם ומקווה להישאר כאן שנים רבות".

הישראלי גם התייחס ליחסיו עם האוהדים: "אני חי בשכונה שבה גרים הרבה אוהדי ווסטהאם. הם עוצרים אותי הרבה ברחוב, אבל זה לא מפריע לי. הם תמיד מנומסים ואומרים שהם מאמינים שאפשר להישאר בליגה".

בניון אופטימי לגבי סיכויי הקבוצה להינצל: "בינואר המנג'ר הביא כמה שחקנים עם יכולת טובה. המזל לא נמצא לצידנו. אני מקווה ששחקנים יחזרו מפציעות ונתפוס יותר יציבות".

ווסטהאם שמדורגת אחרונה בפרמייר ליג, נראית בדרך הבטוחה לליגה השנייה. למרות זאת ולמרות הצעות מקבוצות אחרות, עפ"י העיתון, בניון רוצה להישאר במועדון.

בין השחקנים שיעזבו כמעט בוודאות את הקבוצה יהיו נייג'ל ריו-קוקרף אנטון פרדיננד, דין אשטון וקרלוס טבז.

תמונה: רויטרס

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק