המקום השלישי בסכנה

המלצה לליגת ה-WNBA: אינדיאנה כבר הבטיחה את המקום הראשון, וכעת היא יוצאת למשחק חוץ מול ניו יורק שחייבת ניצחון בשביל לשמור על הסיכוי לסיים במקום השלישי

יום שישי 09 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

 אינדיאנה כבר הבטיחה לעצמה את המקום הראשון בבית המזרחי, והלילה מזומן לה משחק אימון טוב לקראת הפלייאוף, בחוץ מול ניו יורק.

קטי דוגלאס מאינדיאנה, ששומרת על ממוצע נאה של 19 נק' למשחק אמרה: "אסור להוריד את הרגל מהגז, חייבים להגיע לפלייאוף במומנטום חיובי ולנצח הלילה".

ניו יורק במקום הרביעי במזרח עשויה להיות יריבתה של אינדיאנה בסיבוב הראשון בפלייאוף. שני משחקים נותרו לתום העונה וניו יורק מרוחקת משחק וחצי מהמקום השלישי, והפסד הלילה יקבע סופית כי תסיים רביעית. פלאנט פירסון מניו יורק אמרה: "בינינו לבין אינדיאנה יש מסורת ארוכה, ואנחנו ממש לא רוצות לרשום הלילה הפסד שלישי ברציפות מולם".

שתי הקבוצות כבר נפגשו שלוש פעמים העונה, אינדיאנה ניצחה פעמיים וניו יורק פעם אחת. המשחק האחרון ביניהן היה ב-13 לאוגוסט ואינדיאנה ניצחה בחוץ, 82-71.

אינדיאנה מגיעה למשחק אחרי ניצחון על וושינגטון המביכה 87-69 ב-7 בספטמבר. ניו יורק אחרי הפסד 86-68 למינסוטה ב-4 בספטמבר. אנו מעריכים שהעובדה שאינדיאנה הבטיחה את מקומה בפסגה, בעוד שניו יורק חייבת לרשום ניצחון נוסף יכריע את ההימור לטובת המקומיות.

משחק 66: ניו יורק ליברטי - אינדיאנה פיבר (‎+3). ההימור: 1

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק