נעים הזהיר מפרובוקציות

בית"ר ירושלים סיימה את הכנותיה לקראת המשחק המסקרן בראשון בבלומפילד מול הפועל תל אביב. המאמן יובל נעים לחניכיו: "תגלו אחריות ואל תגררו למצבים מסוכנים"

יום ראשון 11 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים תתארח הערב (ראשון, 20:50) באצטדיון 'בלומפילד' אצל הפועל תל אביב, למשחק במסגרת המחזור ה- בליגת WINNER

חניכיו של
יובל נעים ערכו אמש את האימון האחרון לקראת המפגש כשמיד לאחריו קיימו אסיפה קבוצתית בה הציג המאמן לשחקניו קטעי וידאו ממשחקיה האחרונים של הפועל ת"א ואמר להם: "תמשיכו לשחק בהתלהבות כמו ששיחקתם בשני המשחקים האחרונים, פתחנו טוב את העונה ואני רוצה שתמשיכו להילחם כמו שנלחמתם בהם". 

נעים מודע לרגישות המשחק, בעיקר לאור ההפסד בגביע המדינה לפני כחצי שנה, משחק שהסתיים במהומה גדולה על כר הדשא ובשחקן מורחק. "אני מבקש מכם לא להיגרר לפרובוקציות", אמר המאמן, "תיזהרו להשאיר את הקבוצה בעשרה שחקנים, תגלו אחריות ואל תגררו למצבים מסוכנים
".

באימון עצמו יכול היה יובל נעים להיות מרוצה כשהקשר קובי מויאל שב להתאמן בצורה מלאה לאחר שבוע במהלכו סבל מדלקת בכף הרגל. מויאל קיבל זריקה ביום רביעי וצפוי לקבל זריקה נוספת מחר בסמוך למשחק, על מנת לעלות בהרכב. 

הבלם הארגנטינאי מיגל פורטיו יערוך הופעת בכורה בהרכב ולאחר ששחרורו הבינלאומי הגיע שלשום מאוקראינה, מחר יעבירו ראשי הקבוצה את חוזהו של השחקן בבקרה על מנת שיוכל לקחת חלק במשחק. בבית"ר ירושלים סיפרו על קשיים לא מעטים בהשגת מימון הדרוש להעברת חוזהו של השחקן בבקרה התקציבית, אך לאחר שבוע שבו נעשו מאמצים רבים, נמצא הפיתרון הדרוש והשחקן יוכל לערוך את הופעת הבכורה שלו.  

 צילום: בית"ר נט.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק