זהבי (אולי) מחכה לאינטר ופורלאן

המלצת WINNER לליגה האיטלקית: פאלרמו של ערן זהבי מצפה לעונה מוצלחת. הקבוצה מסיציליה פותחת את העונה במשחק ביתי מול אינטר. לא ברור אם זהבי ישחק. כן ברור שאינטר תציג את הרכש הגדול שעשתה וכמובן את כוכב נבחרת אורוגוואי

יום ראשון 11 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

 איזה משחק פתיחה יפה יש לנו במחזור הראשון בליגה האיטלקית, סגנית האלופה ואחת המועמדות החזקות השנה לאליפות, אינטר תתארח אצל פאלרמו של ערן זהבי שלנו. פאלרמו סיימה את העונה שעברה במקום השמיני בטבלה. מלבד ערן זהבי שהצטרף לקבוצה, חתמו בפאלרמו עוד לא מעט שחקנים מצויינים שרוצים להצעיד השנה את פאלרמו אל עבר צמרת הטבלה.

 ואסקז הגיע מבלגראנו הארגנטינאית, סילבסטרה הגיע מבארי, טזורבאס היווני הגיע מפנאתנייקוס ועוד לא מעט שמות גדולים מעטרים השנה את פאלרמו. יש גם כמה שחקנים בולטים שעזבו את הקבוצה, בינהם פאסטורה שחתם בפ.ס.ז בסכום של 42 מליון אירו, איתו עזב את הקבוצה סיריו האיטלקי.

אינטר  עשתה בקיץ האחרון כמה רכשיות נפלאות. היא הביאה מספדוריה את פאציני, מבולוניה את ויויאנו, נגאטומו היפני הגיע מצ'זנה, אלברז הארגנטינאי הגיע מולז וגם דייגו פורלאן שהגיע מאתלטיקו מדריד. הקבוצה שיחררה בקיץ את סאנטון לניוקאסל, סמואל אטו עבר לשחק ברוסיה, ומלבד שני אלו, אינטר נשארה כמעט אותה קבוצה חזקה כמו בשנים האחרונות.

 בשנה שעברה ניצחה אינטר בכל שלושת המפגשים שהיו לה מול פאלרמו. בליגה זה נגמר 2:1 ו-3:2 ובגביע זה נגמר 3:1. גם הפעם אינטר טובה יותר מפאלרמו ועד כמה שאנחנו רוצים לראות משחק טוב של זהבי (בתקווה שישחק), אנו מאמינים שאינטר תעשה את העבודה שלה.

משחק 123: פאלרמו - אינטר. ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק