טועמה יפתח נגד אנגליה

סלים טועמה, שזומן במקומו של מיכאל זנדברג יפתח מול אנגליה. יוסי בניון עדיין פצוע ובספק למשחק נגד אנגליה. יגאל אנטבי ויואב זיו אמורים לשחק כשני המגנים. דרור קשטן פרסם את הסגל. דווידוביץ' זומן

יום שלישי 13 מרץ 2007
אשר גולדברג

יוסי בניון, קפטן נבחרת ישראל, עדיין פצוע בברכו ואינו כשיר נכון לעכשיו לפתוח בהרכב הראשון של ווסטהאם ובטח שלא של נבחרת ישראל, 10 ימים לפני המשחק נגד נבחרת אנגליה ברמת גן.

השיחרור ואי זימונו של מיכאל זנדברג, מציב את קשר הפועל תל אביב, סלים טועמה בהיכון לקראת הופעתו בהרכב הראשון לראשונה במסגרת רישמית של אופ"א.

טועמה, אמור לשחק בצד שמאל, עמדה שהתפנתה עכשיו על ידי אי זימונו של מיכאל זנדברג. דרור קשטן גם בונה על הבעיטות החופשיות, של קשר הפועל תל אביב, הנמצא בכושר מצויין.

שני המגינים שיתורגלו בימים הקרובים, יהיו יואב זיו בצד ימין עם עדיפות גדולה על יובל שפונגין ויגאל אנטבי בצד שמאל, במקומו של אדורם קייסי, שלא הצליח להתאושש מהפציעה.

קשטן פירסם את הסגל לאנגליה ואסטוניה

מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן, פירסם את הסגל לקראת שני משחקי הבית נגד אנגליה ואסטוניה במסגרת בית 5 של מוקדמות יורו 2008.

שוער מכבי חיפה, ניר דוידוביץ', זומן לאחר שעלו ספקות אם קשטן יחליט לזמנו. 

כזכור, השוער יצא לפני חודשיים לטיפולים באיטליה ולא הופיע למחנה האימון. למשחק הידידות בחודש שעבר נגד אוקראינה הוא לא זומן. למרות זאת, קשטן החליט לזמנו בעיקר בזכות יכולתו המצויינת במשחקי מכבי חיפה באירופה.

קשר בית"ר ירושלים, מיכאל זנדברג, לא זומן במפתיע למרות כושרו הטוב ובעיקר לאור העובדה שעידן טל לא יוכל לשחק נגד אנגליה בגלל צהובים.

דני בונדר זומנו לסגל כמו גם חלוץ הפועל ת"א, אליניב ברדה, חלוץ צ`לסי, בן סהר, חלוץ בית"ר ירושלים, טוטו תמוז, ומגן מכבי ת"א, יובל שפונגין. 

קשר בולטון, עידן טל, וחלוץ מכבי חיפה, רוברטו קולאוטי שיירצו עונש השעיה נגד אנגליה אך יוכלו לשחק נגד אסטוניה, זומנו לסגל.

בלם בית"ר ירושלים, אריק בנאדו, שיאן ההופעות בנבחרת שערך את הופעתו ה-90 נגד אוקראינה, נמנה על 7 שחקני בית"ר, כשלהפועל ת"א שישה נציגים.

הנבחרת תתכנס ביום שני ה-19.3 ותקיים אימון באצטדיון ר"ג בשעה 17:30 כשלפניו בשעה 16:30 תיערך מסיבת עיתונאים.

סגל הנבחרת: דודו אוואט, שביט אלימלך, ניר דוידוביץ`, טל בן חיים, יובל שפונגין, שמעון גרשון, תומר בן יוסף, אריק בנאדו, יואב זיו, יגאל אנטבי, דני בונדר.

,יוסי בניון, ואליד באדיר, סלים טועמה, אליניב ברדה, גל אלברמן, עמית בן שושן, טוטו תמוז

,יניב קטן, עומר גולן, פיני בלילי, בן סהר, עידן טל, רוברטו קולאוטי.

פירסום ראשון: 13/3 בשעה 13:28

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק