מסתכלים להפועל ישר בעיניים

איתן מזרחי בטור מיוחד ל-TELESPORT לקראת המשחק הערב בין בית"ר ירושלים והפועל תל אביב: "מגיע כל הקרדיט ליובל נעים. הוא נמצא איתנו רק חודש אבל זה מרגיש כאילו הוא נולד בבית"ר ירושלים"

יום ראשון 11 ספטמבר 2011
איתן מזרחי
 הערב ייפתח באצטדיון בלומפילד הדרבי של המדינה, לפי דעת רבים, בין הפועל תל אביב ובית"ר ירושלים. אין טעם להזכיר את ארועי העבר במשחקי הקבוצות, ואני מקווה שהאוהדים של שני הצדדים יגלו בגרות בימים מתוחים כאלה בכל החזיתות- חבל שדווקא בכדורגל יהיו מתחים מיותרים. זה רק ספורט וכולנו רוצים לחזור הביתה אל המשפחה בסיום המשחק

אצלנו בבית"ר יש הרגשה מצוינת. אין מהקבוצה ציפיות גבוהות וכולם מודעים למצב הכספי והניהולי במועדון. הנסיבות רק גורמות לאוהדים לחבק את השחקנים ולעודד, אבל כל זה לא היה קורה ללא יובל נעים. הוא נמצא איתנו רק חודש אבל זה נראה כאילו הוא נולד בבית וגן.

יובל נעים נכנס לשחקנים אל תוך הלב והאוהדים כבר מטורפים עליו. הוא איש כדורגל, מקצוען, טקטיקן ואני יכול להעריך שהוא יגיע עד לרמות הגבוהות ביותר, כמו דרור קשטן שבעבר אימן אותי בבית"ר.

אנחנו מגיעים למשחק מול הפועל ת"א ללא פחד ומסתכלים להם בעיניים. אנו קבוצה חזקה העונה, התוצאות לא הגיעו סתם. יש לנו כלים מצוינים לעמוד מול הפועל, שחקנים צעירים שיודעים מה זה משחק מול הפועל ת"א עבור המועדון שלנו. אני משוכנע שהקהל שלנו יגיע באלפים, יתמוך בנו ולא יאכזב. אני מאמין ומקווה שהמשחק הזה יוסיף כבוד לשתי הקבוצות ולכדורגל שלנו בכלל.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק